Dr. Thanhoffer Lajos: Anatómia és divat. Három népszerű előadás. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXIX. köt. Bp., 1901. K. M. Természettudományi Társulat, VIII+202 p.+ 4 t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, néhány a fűzéstől elváló lappal.