Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Bp., 1910, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. 400 képpel. Kiadói (Gottermayer) aranyozott egészvászon kötés,szép állapotban
Wilhelm Stekel: Die Impotenz des Mannes. Berlin - Wien, 1920, Urban & Schwarzenberg. Störungen des Trieb- und Affektlebens. IV. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
1974 A Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete (MEOE) által Budapest 1974. augusztus 31-én és szeptember 1-én rendezett jubileumi nemzetközi CACIB és Derby kutyakiállítás katalógusa és programja. Bp., MEOE, 436+(4) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., 1939, Novák Rudolf és Társa (Arany János-ny.), 1 t.+ 271+(1) p. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel.
Czógler Alajos: A fizika története életrajzokban. I-II. köt. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat. XX-XXI. köt.Bp., 1882, Kir. M. Természettudományi Társulat, XVI+590+2 p.+ 12 t., IX+1+592 p. + 11 t. A II. kötet végén más könyvből származó lapokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Molnár Mihály-kötés, kopott borítóval, a II. kötetben laza, kissé sérült kötéssel. Bennük Procopius Béla (1868-1945) numizmatikus, későbbi athéni nagykövet névbélyegzőivel.
Sztrókay Kálmán 4 műve: A kis mérnök; A kis technikus; A kis csillagász. Bp., 1940-1942, Rózsavölgyi és Társa. + Még száz kísérlet. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, vegyes állapotban.
1943 Botanikai Közlemények XL. köt. 1-2. füzet. Szerk.: Dr. Lengyel Géza. Bp., 1943, Kir. M. Természettudományi Társulat, 146 p.+ IV (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült, részben felvágatlan lapokkal.
Kartal Emil: A magyar mezőgazdasági krízis megszüntetése. Az árminimálás célszerű keresztülvitele. Bp., én., Athenaeum, 47 p. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.