Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 48

Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Bp., 1910, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. 400 képpel. Kiadói (Gottermayer) aranyozott egészvászon kötés,szép állapotban
19812.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Donáth Tibor: Funkcionális anatómia. Egészségügyi szakiskolák szakjegyzete. Bp., 1959, Medicina. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. Megjelent 1100 példányban.
19813.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Wilhelm Stekel: Die Impotenz des Mannes. Berlin - Wien, 1920, Urban & Schwarzenberg. Störungen des Trieb- und Affektlebens. IV. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
19814.

Rufpreis:
3 000 HUF

1974 A Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete (MEOE) által Budapest 1974. augusztus 31-én és szeptember 1-én rendezett jubileumi nemzetközi CACIB és Derby kutyakiállítás katalógusa és programja. Bp., MEOE, 436+(4) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
19815.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19816.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1982, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés
19817.

Rufpreis:
1 600 HUF

Czógler Alajos: A fizika története életrajzokban. I-II. köt. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat. XX-XXI. köt.Bp., 1882, Kir. M. Természettudományi Társulat, XVI+590+2 p.+ 12 t., IX+1+592 p. + 11 t. A II. kötet végén más könyvből származó lapokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Molnár Mihály-kötés, kopott borítóval, a II. kötetben laza, kissé sérült kötéssel.   Bennük Procopius Béla (1868-1945) numizmatikus, későbbi athéni nagykövet névbélyegzőivel.
19818.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19819.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sztrókay Kálmán 4 műve: A kis mérnök; A kis technikus; A kis csillagász. Bp., 1940-1942, Rózsavölgyi és Társa. + Még száz kísérlet. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, vegyes állapotban.
19820.

Rufpreis:
2 800 HUF

19821.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1943 Botanikai Közlemények XL. köt. 1-2. füzet. Szerk.: Dr. Lengyel Géza. Bp., 1943, Kir. M. Természettudományi Társulat, 146 p.+ IV (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült, részben felvágatlan lapokkal.
19822.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kartal Emil: A magyar mezőgazdasági krízis megszüntetése. Az árminimálás célszerű keresztülvitele. Bp., én., Athenaeum, 47 p. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.
19823.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF