Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 48

Varga Domokos: Herman Ottó. Varga Domokos (1922-2002) Kossuth-díjas író által DEDIKÁLT! Bp., 1967, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben, sarkaiban kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány kevés lapon apró foltokkal.
19824.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fülöp Tamás: Egészségügyi szervezéstan. DEDIKÁLT! Bp., 1963, Medicina. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, szakadt címlappal, jegyzetekkel, aláhúzásokkal.
19825.

Rufpreis:
2 000 HUF

19826.

Rufpreis:
2 400 HUF

19827.

Rufpreis:
1 000 HUF

Anne Yelland: A baba első 18 hónapja. Ford.: Törőné Tóth Katalin. Holló Kézikönyvtár. H.n., 2001, Holló és Társa. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Benjamin Spock - Michael B. Rothenberg: Dr. Spock csecsemő- és gyermekgondozása. Ford.: Cholnoky Péter. Bp., 1999, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső kötéstáblán töréssel.
19828.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alexis Carrel: Orvosok, kuruzslók, eretnekek. Francia orvosok tanulmányai az orvostudomány időszerű kérdéseiről. Ford.: Révay József. Bp., 1947, Révai. Kiadói félvászonkötésben, kopott borítóval.
19829.

Rufpreis:
1 200 HUF

1941 Botanikai Közlemények XXXVIII. köt. 1-2. füzet. Dr. Moesz Gusztáv közreműködésével szerk.: Dr. Lengyel Géza. Bp., 1941, Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t.+ 100 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló fűzéssel, a hátsó borítón hiánnyal, néhány foltos lappal.
19830.

Rufpreis:
1 600 HUF

1931 Botanikai Közlemények XXVIII. köt. 6. füzet. Szerk.: Szabó Zoltán. Bp., 1931, Kir. M. Természettudományi Társulat, 162-208 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, részben felvágatlan lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel.
19831.

Rufpreis:
1 400 HUF

Horváth Károly: Állatmegfigyelések. Bp., Signer és Wolfner, kiadói papírkötés.
19832.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Kress D. H.: Egészség és jólét - Hogyan érhető el? Bp., 1919, "Élet és Egészség" Kiadóhivatala. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói foltos, sérült kiadói félvászon kötés.
19833.

Rufpreis:
1 200 HUF

Alvás és altatószeres gyógykezelés. ("Bayer" Leverkusen gyógyszerészeti kiadvány). Bp., [1941], Magyar Pharma Gyógyáru Rt. (Globus-ny.), 55+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19834.

Rufpreis:
1 600 HUF

Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. I-II. kötet. Ford.: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1910, Athenaeum,418+344 p + XXXII (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19835.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF