https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 484

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag) nyelű antik francia irodai készlet, jelzéssel, díszdobozban, h: 8,5-21,5 cm, bruttó: 80 g
1
22025.

Ezüst (Ag) nyelű antik francia irodai készlet, jelzéssel, díszdobozban, h: 8,5-21,5 cm, bruttó: 80 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) fejes szecessziós sétabot, sétapálca, német, 1915 körül, jelzett, 92 cm Véset: "1890 Huldeblijk 1915 aan der Heer Th. Ramaeker's Bij Het Zilveren Feest Als Meester In De Broederschap Van De Allerh. Drievuldigheid In De O.L. Vrouwekerk Te Maastricht. / 1890 Hódolat 1915 der Heer Th. Ramaeker ezüstünnepén mint mester az Allerh testvériségében. Szentháromság a maastrichti Miasszonyunk-templomban."  Feltehetően az előtörténet, a jubileum évszámból kiindulva: Az "iskolaháborúk időszaka".  A szocialisták 1890-es évekbeli megjelenése előtt tehát a nemzet a konzervatív Katolikus Párt és a szekuláris Liberális Párt között polarizálódott. A liberálisok egyházellenesek voltak, és csökkenteni akarták az egyház hatalmát. A konfliktus az 1879-1884 közötti "első iskolaháború" során csúcsosodott ki, amikor a liberálisok azon kísérleteit, hogy nagyobb mértékű szekularizmust vezessenek be az általános iskolai oktatásban, a felháborodott katolikusok visszaverték. Az iskolaháború a belga politikában a katolikus párt dominanciájának időszakát nyitotta meg, amely szinte töretlenül1917-ig tartott.
1
22026.

Ezüst (Ag) fejes szecessziós sétabot, sétapálca, német, 1915 körül, jelzett, 92 cm Véset: "1890 Huldeblijk 1915 aan der Heer Th. Ramaeker's Bij Het Zilveren Feest Als Meester In De Broederschap Van De Allerh. Drievuldigheid In De O.L. Vrouwekerk Te Maastricht. / 1890 Hódolat 1915 der Heer Th. Ramaeker ezüstünnepén mint mester az Allerh testvériségében. Szentháromság a maastrichti Miasszonyunk-templomban." Feltehetően az előtörténet, a jubileum évszámból kiindulva: Az "iskolaháborúk időszaka". A szocialisták 1890-es évekbeli megjelenése előtt tehát a nemzet a konzervatív Katolikus Párt és a szekuláris Liberális Párt között polarizálódott. A liberálisok egyházellenesek voltak, és csökkenteni akarták az egyház hatalmát. A konfliktus az 1879-1884 közötti "első iskolaháború" során csúcsosodott ki, amikor a liberálisok azon kísérleteit, hogy nagyobb mértékű szekularizmust vezessenek be az általános iskolai oktatásban, a felháborodott katolikusok visszaverték. Az iskolaháború a belga politikában a katolikus párt dominanciájának időszakát nyitotta meg, amely szinte töretlenül1917-ig tartott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) nyelű és borítású manikűr készlet ezüst (Ag) tégelyekkel, kissé sérült díszdobozban, Au Louvre Argent Paris jelzéssel
1
22027.

Ezüst (Ag) nyelű és borítású manikűr készlet ezüst (Ag) tégelyekkel, kissé sérült díszdobozban, Au Louvre Argent Paris jelzéssel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) tálca hólyagos peremmel Jelzett, dianás, mesterjegyes 493 g 37x27 g
1
22028.

Ezüst (Ag) tálca hólyagos peremmel Jelzett, dianás, mesterjegyes 493 g 37x27 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) nyelű antik francia hús szervírozó készlet pulykacomb fogóval, jelzéssel, díszdobozban, h: 22-33 cm, bruttó: 400 g
1
22029.

Ezüst (Ag) nyelű antik francia hús szervírozó készlet pulykacomb fogóval, jelzéssel, díszdobozban, h: 22-33 cm, bruttó: 400 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Platina (Pt) gyűrű, természetes ametiszttel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 2g
1
22030.

Platina (Pt) gyűrű, természetes ametiszttel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 2g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) hat személyes süteményes villa és kés készlet Dianás jelzéssel. br 472 g
1
22032.

Ezüst (Ag) hat személyes süteményes villa és kés készlet Dianás jelzéssel. br 472 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) ovális, talpas, hólyagos peremű kínáló tál, jelzett, 18×13×7 cm, nettó: 206,1 g
1
22033.

Ezüst(Ag) ovális, talpas, hólyagos peremű kínáló tál, jelzett, 18×13×7 cm, nettó: 206,1 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) tálca, hólyagos mintával díszítve, alján ajándékozási feljegyzéssel, 32x22 cm, nettó: 370 g
1
22034.

Ezüst (Ag) tálca, hólyagos mintával díszítve, alján ajándékozási feljegyzéssel, 32x22 cm, nettó: 370 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
14k arany (Au) gyűrűk, fél pár fülbevaló, egyéb alkatrész, nagyobb darabok jelzettek össz 5,88 g
1
22035.

14k arany (Au) gyűrűk, fél pár fülbevaló, egyéb alkatrész, nagyobb darabok jelzettek össz 5,88 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g
1
22036.

Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szervírozó készlet, ezüst (Ag) nyéllel. Villa, kés, combfogó. Díszdobozban, jelzett
1
22037.

Szervírozó készlet, ezüst (Ag) nyéllel. Villa, kés, combfogó. Díszdobozban, jelzett

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse