https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 484
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2662522
22012
456
0
200000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
Das Lot is nicht erreichbar
3027695
22013
456
0
180000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) nagy méretű hullámos peremű gyümölcstál, d: 28 cm, nettó: 631 g
Das Lot is nicht erreichbar
3023214
22014
456
0
180000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
6 db ezüst (Ag) mokkás csésze, aljjal. Jelzett, dianás, mesterjegyes össz 700 g d: 6 cm, alj 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3048728
22015
456
0
170000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
14K fehér és sárga arany (Au) karlánc, kígyó mintás. Jelzett 14,2 g
Das Lot is nicht erreichbar
2998377
22016
456
0
130000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst(Ag) négyszögletes tálca, jelzett, 32×22 cm, nettó: 501 g
Das Lot is nicht erreichbar
3023222
22017
456
0
160000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
18K arany (Au) fülbevalópár, jelzett 10,5 g
Das Lot is nicht erreichbar
2784046
22018
456
0
160000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g
Das Lot is nicht erreichbar
3029218
22020
456
0
150000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet dianás jelzéssel, SM mesterjeggyel, hat személyes nettó 442 g + 12 db ezüst nyelű kés és villa.
Das Lot is nicht erreichbar
3029201
22021
456
0
130000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) desszertes készlet, 6 villa, 6 kanál, jelzett 514 g
Das Lot is nicht erreichbar
3041955
22022
456
0
120000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl 3045376
22023
456
0
120000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) tálca. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel. 40x28 cm 597 g
Das Lot is nicht erreichbar
3045730
22024
456
0
120000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) empire stílusú cukordoboz. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, belül aranyozott. 360g 13x12x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse