https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 484

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
1
22012.

Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) nagy méretű hullámos peremű gyümölcstál, d: 28 cm, nettó: 631 g
1
22013.

Ezüst (Ag) nagy méretű hullámos peremű gyümölcstál, d: 28 cm, nettó: 631 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
6 db ezüst (Ag) mokkás csésze, aljjal. Jelzett, dianás, mesterjegyes össz 700 g d: 6 cm, alj 11 cm
1
22014.

6 db ezüst (Ag) mokkás csésze, aljjal. Jelzett, dianás, mesterjegyes össz 700 g d: 6 cm, alj 11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14K fehér és sárga arany (Au) karlánc, kígyó mintás. Jelzett 14,2 g
1
22015.

14K fehér és sárga arany (Au) karlánc, kígyó mintás. Jelzett 14,2 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
EUR
,
531,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) négyszögletes tálca, jelzett, 32×22 cm, nettó: 501 g
1
22016.

Ezüst(Ag) négyszögletes tálca, jelzett, 32×22 cm, nettó: 501 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
18K arany (Au) fülbevalópár, jelzett 10,5 g
1
22017.

18K arany (Au) fülbevalópár, jelzett 10,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g
1
22018.

Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet dianás jelzéssel, SM mesterjeggyel, hat személyes nettó 442 g + 12 db ezüst nyelű kés és villa.
1
22020.

Ezüst (Ag) evőeszköz készlet dianás jelzéssel, SM mesterjeggyel, hat személyes nettó 442 g + 12 db ezüst nyelű kés és villa.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) desszertes készlet, 6 villa, 6 kanál, jelzett 514 g
1
22021.

Ezüst (Ag) desszertes készlet, 6 villa, 6 kanál, jelzett 514 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
1
22022.

Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) tálca. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel. 40x28 cm 597 g
1
22023.

Ezüst (Ag) tálca. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel. 40x28 cm 597 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) empire stílusú cukordoboz. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, belül aranyozott. 360g 13x12x12 cm
1
22024.

Ezüst (Ag) empire stílusú cukordoboz. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, belül aranyozott. 360g 13x12x12 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse