Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 484

Ezüst (Ag) nyelű körömpiszkáló, jelzéssel, h: 12 cm, bruttó: 9,5 g
22170.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) óralánc, jelzett, h: 37 cm, nettó: 8,5g
22171.

Rufpreis:
10 000 HUF

14K arany (Au) medál szintetikus rubinnal, foglalat sérült, br 1,11 g
22172.

Rufpreis:
10 000 HUF

14K arany (Au) karkötő jelzett 2,22 g medállal 20 cm
22173.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

18K arany (Au) medál, plasztikus leány fejjel. 2,71 g
22174.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst(Ag) virágmintás masszív szalvétagyűrű, jelzett, m: 6 cm, nettó: 104,7 g
22175.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

14K arany (Au) fülbevaló pár, jelzett 2,05 g,
22176.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

22177.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) medál, jelzett, 4,5×3 cm, bruttó: 11,5 g
22178.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

14K arany (Au) fülbevaló pár cirkón kővel. Jelzett br 3 g
22179.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Ezüst (Ag) babakészlet, jelzett, nettó: 54,3 g
22180.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

22181.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF