Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 484
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2929821
22170
456
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) nyelű körömpiszkáló, jelzéssel, h: 12 cm, bruttó: 9,5 g
2832359
22171
456
Ezüst (Ag) óralánc, jelzett, h: 37 cm, nettó: 8,5g
3026682
22172
456
14K arany (Au) medál szintetikus rubinnal, foglalat sérült, br 1,11 g
3026650
22173
456
36000
14K arany (Au) karkötő jelzett 2,22 g medállal 20 cm
2971815
22174
456
44000
18K arany (Au) medál, plasztikus leány fejjel. 2,71 g
2998332
22175
456
30000
Ezüst(Ag) virágmintás masszív szalvétagyűrű, jelzett, m: 6 cm, nettó: 104,7 g
3026694
22176
456
36000
14K arany (Au) fülbevaló pár, jelzett 2,05 g, 2927807
22177
456
28000
3025866
22178
456
Ezüst(Ag) medál, jelzett, 4,5×3 cm, bruttó: 11,5 g 3026703
22179
456
46000
14K arany (Au) fülbevaló pár cirkón kővel. Jelzett br 3 g 2840731
22180
456
30000
Ezüst (Ag) babakészlet, jelzett, nettó: 54,3 g
3013334
22181
456
30000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF