Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 484
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3013322
22182
456
30000
Jewellery and precious metal items
2959818
22183
456
Ezüst(Ag) eszköz, jelzett, h: 11 cm, bruttó: 9,2 g
2959772
22184
456
Ezüst(Ag) villa, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 29,3 g
2959687
22185
456
Ezüst(Ag) vodkás pohár, jelzett, alján kis horpadással, m: 4 cm, nettó: 9,2 g
2959761
22186
456
Ezüst(Ag) villa, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 28,4 g
2959762
22187
456
Ezüst(Ag) villa, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 28,6 g
2959786
22188
456
Ezüst(Ag) villa, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 28 g
2959790
22189
456
13000
Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 18,1 g
2959750
22190
456
Ezüst(Ag) kés, jelzett, h: 14 cm, bruttó: 16,2 g
2959808
22191
456
13000
Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 15 cm, bruttó: 21,8 g
2959716
22192
456
Ezüst(Ag) lornyon virágos nyéllel, sérüléssel, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 33,3 g
2959795
22193
456
Ezüst(Ag) rúzstartó, jelzett, h: 6 cm, bruttó: 18,1 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF