https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 484

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
10K arany (Au) gyűrű 10 db brillel, 0,25 ct 2,08 g jelzett, tanusítvánnyal m: 54
1
22050.

10K arany (Au) gyűrű 10 db brillel, 0,25 ct 2,08 g jelzett, tanusítvánnyal m: 54

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1950 Arany (Au) 14K Wittnauer női karóra (szíj és tok 14K), arany (Au) 10K hátlappal, 2 db gyémánttal, jelzett, mechanikus, működőképes, bruttó: 16,7 g
1
22051.

cca 1950 Arany (Au) 14K Wittnauer női karóra (szíj és tok 14K), arany (Au) 10K hátlappal, 2 db gyémánttal, jelzett, mechanikus, működőképes, bruttó: 16,7 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14K arany (Au) nyaklánc medállal jelzett 3,75 g 40 cm
1
22052.

14K arany (Au) nyaklánc medállal jelzett 3,75 g 40 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Ezüst (Ag) kiöntő csont díszítéssel, jelzett, m: 14 cm, bruttó: 205,2 g
1
22053.

Ezüst (Ag) kiöntő csont díszítéssel, jelzett, m: 14 cm, bruttó: 205,2 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) sószóró, jelzett, m: 14 cm, nettó: 124,5 g
1
22054.

Ezüst (Ag) sószóró, jelzett, m: 14 cm, nettó: 124,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) szerencse elefánt dobozka, jelzett, nettó: 51,55g, 9x4x6cm
1
22055.

Ezüst (Ag) szerencse elefánt dobozka, jelzett, nettó: 51,55g, 9x4x6cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
5 db ezüst (Ag) süteményes villa + 3 db kiskanál dianás jelzéssel, mesterjeggyel össz 293 g
1
22056.

5 db ezüst (Ag) süteményes villa + 3 db kiskanál dianás jelzéssel, mesterjeggyel össz 293 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) cukorfogó, h: 11 cm, jelzett, nettó: 18,25 g
1
22057.

Ezüst (Ag) cukorfogó, h: 11 cm, jelzett, nettó: 18,25 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 51, bruttó: 6,4 g
1
22058.

Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 51, bruttó: 6,4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) díszkanál, holland szélmalom motívummal. Jelzett, kissé kopott, nettó: 7,5 g, h: 8,5 cm
1
22059.

Ezüst (Ag) díszkanál, holland szélmalom motívummal. Jelzett, kissé kopott, nettó: 7,5 g, h: 8,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) belga díszkanál, Bruxelles, Hotel de Ville (Brüsszel, városháza) motívummal. Jelzett (835), nettó: 13,9 g, h: 11,5 cm
1
22060.

Ezüst (Ag) belga díszkanál, Bruxelles, Hotel de Ville (Brüsszel, városháza) motívummal. Jelzett (835), nettó: 13,9 g, h: 11,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) köves kereszt medál, jelzett, bruttó: 5,2g
1
22061.

Ezüst (Ag) köves kereszt medál, jelzett, bruttó: 5,2g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse