Hasenfeld Artur: A szívbetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára V. köt. Bp., 1904, Singer és Wolfner, VIII+195+21 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal.
Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből II. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXII. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 6+337 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón címkenyommal, sérült gerinccel.
Albrich Konrád: A szembetegségek és szemtünetek összefüggése a szervezet egyéb betegségével. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXVII. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 2+XVI+456 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó tábla foltos, sérült.
Dr. Justus Jakab: A bőrbetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára XI. köt. Bp., 1911, Singer és Wolfner,12+XLII+2+220+12 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy lapon bejegyzéssel.
Dr. Theiss Ede: Az áralakulás, termelés és jövedelemeloszlás matematikai elmélete. (Különlenyomat a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet Közlönye 1931-i évfolyamából). Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 98+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, részben fakó borítóval, helyenként apró lapszéli szakadásokkal. Az első oldalon dedikációval(?) vagy ajándékozási sorokkal.
Sztrókay Kálmán: A vegyész versenye a természettel. Bp.,én., Országos Közművelődési Tanács. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban.
Hammer Dezső: A fertőtlenítés módjai. Fertőtlenítők, ápolók, ápolónők és más érdeklődők részére. Kérdésekben és feleletekben írta Székelyhídi - - Dr. Bp., 1927., Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 147+5 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
Bulletin de la Société Géologique de France 1846 - 1847. Párizs, 1847, Au lieu des séances de la Société. Francia nyelven. Félvászonkötés, kartonnal pótotl gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, néhány kevés lap kissé foxing foltos.