Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 55

Schächter Miksa: Sebészeti gyógyítás. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára IV. köt. Bp., 1904, Singer és Wolfner,256+20 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal.
19051.

Rufpreis:
5 000 HUF

Makara Lajos: A végtagok sebészeti bántalmainak gyógyítása.Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára VIII. köt. Bp., 1905, Singer és Wolfner, 4+276+20 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal.
19052.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hasenfeld Artur: A szívbetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára V. köt. Bp., 1904, Singer és Wolfner, VIII+195+21 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal.
19053.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből II. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXII. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 6+337 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón címkenyommal, sérült gerinccel.
19054.

Rufpreis:
1 800 HUF

Albrich Konrád: A szembetegségek és szemtünetek összefüggése a szervezet egyéb betegségével. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXVII. köt. Bp., 1929, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 2+XVI+456 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó tábla foltos, sérült.
19055.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Justus Jakab: A bőrbetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára XI. köt. Bp., 1911, Singer és Wolfner,12+XLII+2+220+12 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy lapon bejegyzéssel.
19056.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Theiss Ede: Az áralakulás, termelés és jövedelemeloszlás matematikai elmélete. (Különlenyomat a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet Közlönye 1931-i évfolyamából). Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 98+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, részben fakó borítóval, helyenként apró lapszéli szakadásokkal. Az első oldalon dedikációval(?) vagy ajándékozási sorokkal.
19057.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csiszár Sándor: A szín-térhatású anaglif ábrázolás. Geometria - fotogrammetria - hegyrajz. Függelék. Bp., 1942, Magyar Fotogrammetriai Társaság, 124 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Nézőkével. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
19058.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sztrókay Kálmán: A vegyész versenye a természettel. Bp.,én., Országos Közművelődési Tanács. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban.
19059.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hammer Dezső: A fertőtlenítés módjai. Fertőtlenítők, ápolók, ápolónők és más érdeklődők részére. Kérdésekben és feleletekben írta Székelyhídi - - Dr. Bp., 1927., Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 147+5 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
19060.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bulletin de la Société Géologique de France 1846 - 1847. Párizs, 1847, Au lieu des séances de la Société. Francia nyelven. Félvászonkötés, kartonnal pótotl gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, néhány kevés lap kissé foxing foltos.
19061.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dian Fossey: Gorillák a ködben. Ford.: ifj. Vitray Tamás. Bp., 1990, Park. Kiadói papírkötés.
19062.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF