Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 55

2 db gyermekegészségügyi füzet: Dr. Heim Pál: A gyermekeke táplálkozása. Szülők Könyvtára 4. sz. Bp., [1926], "Studium" (Franklin-ny.), 56 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. + Guttermuth János: A gyermekfogak ápolása. Fogaink praktikus kezelése. Az amalgam-hidakról. Bp., 1928, Held-ny. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, kissé hullámos.
19027.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dobó Andor: Albert Einstein a fizika nagy forradalmára. Bp., 2005. Szenci Molnár Társaság. Kiadói papírkötésben Sorszámozott 62/100, ALÁÍRT példány.
19028.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. I-III. köt. [4 kötetben teljes]. I.: A csillagok világa. II.: Meteorológia. III.: Hegyek-völgyek. [Bp., 1940], Franklin-Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Egységes kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas gerincekkel, az I. kötet gerincén kisebb sérüléssel, belül nagyrészt jó állapotban.,
19029.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hajós Károly: Belsősecretios betegségek Bp., 1935, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. (Ny.n.). szövegközi ábrával, fényképpel, grafikával. Kiadói egészvászon kötésben
19030.

Rufpreis:
2 000 HUF

Korányi Sándor: A vesebajok funkcionális pathologiája és therapiája klinikai előadásokban. Ford.: Hetényi Géza. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXXV. köt. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, X+309 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
19031.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herepey-Csákányi Győző. Extrapulmonalis tuberculosis. Bp., 1938. Magyar Orvosi Könyvkiadó Kiadói egészvászon kötésben
19032.

Rufpreis:
2 000 HUF

19033.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Ranschburg Pál: Az emberi elme I.-II. kötet (egy kötetben). Az értelem. Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Pantheon Ismerettára. Budapest, 1923, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Korabeli félvászon kötésben, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, néhány kevés oldalon ceruzás és tollas jelölésekkel.
19034.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19035.

Rufpreis:
1 600 HUF

Scott Weidensaul: A kígyók világa. Ford.: Mátyási Gizella. London, 1997, Új Ex Libris. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
19036.

Rufpreis:
2 400 HUF

1895-1896 Pótfüzetek a Természettudományi Közlönyhöz, 3 db: 1895. augusztus, december (XXXIV., XXXV.), 1896. július (XXXVII-XXXVIII.) Bp., Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, az egyik füzet különvált borítóval.
19037.

Rufpreis:
3 000 HUF

J. I. Perelman: Szórakoztató számtan. Ford.: Bizám György. Bp., 1956, Művelt Nép, 184 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. Megjelent 5000 példányban.
19038.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF