Jolsvay Alajos - Steinmann Henrik - Szily Ernő: A magyar állatvilág szótára. Bp., 1977, Natura. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóval,
Szász Pál: A differenciál- és integrálszámítás elemei. I-II. köt. Fejér Lipót előszavával. Bp., 1935, Franklin-Társulat, XIV+(2)+476 p.; X+(2)+460 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, az első kötet hiányos címlappal.
Dr. Mauritz Béla: A földkérget átalakító erők és azok tevékenységének eredményei. (Különlenyomat a Kir. M. Természettudományi Társulat ,,A természet világa" c. sorozatos mű III. ,,A Föld és a tenger" kötetéből). Bp., 1940, (Kir. M. Egyetemi Ny.), 125-179 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, szétvált borítóval.