Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 55

Alvás és altatószeres gyógykezelés. ("Bayer" Leverkusen gyógyszerészeti kiadvány). Bp., [1941], Magyar Pharma Gyógyáru Rt. (Globus-ny.), 55+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19039.

Rufpreis:
2 000 HUF

1941 Botanikai Közlemények XXXVIII. köt. 1-2. füzet. Dr. Moesz Gusztáv közreműködésével szerk.: Dr. Lengyel Géza. Bp., 1941, Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t.+ 100 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló fűzéssel, a hátsó borítón hiánnyal, néhány foltos lappal.
19040.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Fáy Aladár et al.: A hatósági orvos. Vezérfonal socialhygiénével foglalkozók: tisztiorvosok, gondozó orvosok, rendőrorvosok stb. számára. Bp., 1926, Novák Rudolf és Társa ("Pátria"-ny.), 276 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
19041.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Lányi György: Állatkerti útmutató. A budapesti Állat- és Növénykert. 1952. Papírkötés, kopottas állapotban.
19042.

Rufpreis:
1 400 HUF

Konsztantyin Szaliscsev orosz nyelvű térképész könyv. 1978. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19043.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19044.

Rufpreis:
2 000 HUF

1931 Botanikai Közlemények XXVIII. köt. 6. füzet. Szerk.: Szabó Zoltán. Bp., 1931, Kir. M. Természettudományi Társulat, 162-208 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, részben felvágatlan lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel.
19045.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Bucsányi Gyula: Az idegbajok természetes gyógymódja. Természetes Élet Könyvtára 2. sz. Bp., [1943], Magyar Vegetárius Egyesület, 23+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés.
19046.

Rufpreis:
4 000 HUF

1943 Botanikai Közlemények XL. köt. 1-2. füzet. Szerk.: Dr. Lengyel Géza. Bp., 1943, Kir. M. Természettudományi Társulat, 146 p.+ IV (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült, részben felvágatlan lapokkal.
19047.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pszichológia szöveggyűjtemény. 2001, Bp., Semmelweis, kiadói papírkötés.
19048.

Rufpreis:
1 200 HUF

Állattani szótár a középiskolák számára. Összeáll.: Lendvai János. Bp., 1910, (Franklin-ny.), 103 p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként lapszéli ázásnyomokkal.
19049.

Rufpreis:
1 800 HUF

19050.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF