19039.
Beendet 455. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Alvás és altatószeres gyógykezelés. ("Bayer" Leverkusen gyógyszerészeti kiadvány). Bp., [1941], Magyar Pharma Gyógyáru Rt. (Globus-ny.), 55+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.