Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD

Beschreibung:

Dr. Justus Jakab: A bőrbetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára XI. köt. Bp., 1911, Singer és Wolfner,12+XLII+2+220+12 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, egy lapon bejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert