Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Schächter Miksa: Sebészeti gyógyítás. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára IV. köt. Bp., 1904, Singer és Wolfner,256+20 p. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert