Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

18355.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pierre Bourget: Paris 1940-1944. hn., 1979, Plon. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18356.

Rufpreis:
2 800 HUF

László Gyula: Árpád népe. Bp., 1988, Helikon. Badics Ilona, Dienes Ö. István, László Gyula, Marton Magda és Nagy András rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18357.

Rufpreis:
2 800 HUF

Salvatore Nappo: Pompeji, az eltemetett város. Bp., én., Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18358.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jakubovich Emil: I. Endre király törvénybeidéző ércbilloga. Bp., 1933. Franklin. Kiadói papírborítóval szakadással 20 p
18359.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kraemer, Hans (szerk.): Weltall und Menschheit. Dritter Band. Berlin-Leipzig-Wien-Stuttgart, Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Szecessziós félbőr kötés plakettel, gerinc sérült, kopottas állapotban.
18360.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fraknói Vilmos: A Hunyadiak és a Jagellók kora (1440-1526). A Magyar Nemzet Története IV. köt. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1896, Athenaeum. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal, kihajtható mellékletekkel (facsimile kéziratok, dokumentumok, stb.) Kiadói díszes, aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, Gottermayer-kötés, sérült gerinccel
18361.

Rufpreis:
2 000 HUF

18362.

Rufpreis:
2 000 HUF

18363.

Rufpreis:
2 400 HUF

Scott Elliot, [George Francis]: A primitív ember hajdan és most. Ford.: Schöpflin Aladár. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1911, Franklin-Társulat. Szövegközi és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, lapszéli sérülésekkel, a címlapon bélyegzővel, egy kijáró képtáblával, kartontokban.
18364.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

18365.

Rufpreis:
1 000 HUF

18366.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF