Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

Karsai Elek: Iratok a Magyar Tanácsköztársaság történetéhez angol levéltárakban. Különlenyomat a Levéltári Közlemények XL. évfolyamából. Szeged, 1969, (Szegedi Ny.), 138-158 p. Kiadói tűzött papírkötés.
18331.

Rufpreis:
2 000 HUF

18332.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szekeres Endre, zsarolyáni: Földbirtokszanálás. Javaslat az eladósodott földbirtokok megmentéséről. Debrecen, 1933, (Pannónia-könyvnyomda). Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és borítóval, felvágatlan példány.
18333.

Rufpreis:
3 000 HUF

18334.

Rufpreis:
2 400 HUF

Barna Jónás: Rablánczon. A szabadságharc hősregéi. Bp., [1918], Magyar Kereskedelmi Közlöny (Tolnai-ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, foltos, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
18335.

Rufpreis:
3 000 HUF

18336.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vermes Gábor: Kulturális változások sodrában. Magyarország 1711 és 1848 között. Bp.,2011,Balassi. Kiadói papírkötés.
18337.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ratzel Frigyes: A föld és az ember. Anthropo-geographia, vagy a földrajz történeti alkalmazásának alapvonalai. Ford.: Simonyi Jenő. Bp., 1887., MTA, XX+623 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
18338.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Feleky Géza: India és a világháború. Bp., 1915. Eggenberger. 43p. Kiadói egászvászon kötésben Ritka!
18339.

Rufpreis:
2 400 HUF

Korok ruhái. Domanovszky Endre illusztrált előadásvázlatai az öltözködés történetéről. Bp., 1979, Corvina. 319 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
18340.

Rufpreis:
3 000 HUF

18341.

Rufpreis:
2 800 HUF
9

Dr. Csáky Imre: Pest-Pilis-Solt vármegye címeres levele. 327/1000. számozott példány. Bp., 2008. Kiadói plüss kötés, jó állapotban.
18342.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF