Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

Zaisberger, Friederike - Hörmann, Fritz: Salzburg Schützen und Bürgergarden. Salzburg, 1996, Landesverband Salzburger Volkskultur. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18343.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai. I-II. köt. A két kötetben foglalt beszédeket, írásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kisérő jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Csergő Hugó és Balassa József. Gróf Apponyi Albert, Gróf Esterházy Móric és Bárczy István előszavával. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság (Légrády-ny.), 1 (címkép) t.+ 568 p.+ 1 (kétoldalas) t.; 1 (címkép) t.+ 558 p.+1 (kétoldalas) t. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült, kopottas borítókkal, helyenként kisebb foltokkal.
18344.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gyurgyák János: Ezzé lett magyar hazátok. A magyar nemzeteszme és nacionalizmus története. Bp., 2007., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
18345.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Kontorniát-érmek: A rómavárosi pogány nagyurak félreismert propagandaeszköze a keresztény császárság ellen. Ünnepi előadás 1941. május hó 9-én, tartotta: Alföldi András. A Magyar Numizmatikai Társulat ünnepi kiadványa fennállása negyvenedik évfordulója emlékére. Bp., 1942. Magyar Numizmatikai Társulat. Sarkokon gyűrődéssel
18346.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kossuth Lajos: Irataim az emigcárczióból. III. kötet: A remény és csapások kora. Bp., 1882. Athenaeum, Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, sarkán kopással
18347.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szekfű Gyula: Bethlen Gábor. Bp.,1929, Magyar Szemle Társaság, 1 t.+314+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
18348.

Rufpreis:
1 600 HUF

18349.

Rufpreis:
1 400 HUF

A kezdetektől napjainkig. Az emberiség családfája. Képes világtörténeti kronológia. Bp., 1991, Novotrade. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
18350.

Rufpreis:
2 000 HUF

18351.

Rufpreis:
2 000 HUF

18352.

Rufpreis:
2 800 HUF

Was wir vom Weltkrieg nicht wissen. Hrsg. von Jost Walter und Friedrich Felger. Leipzig, 1938, H. Fickentscher Verlag. Zweite Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Javított gerincű és kötése egészvászon-kötés, kopott borítóval, pótolt szennylapokkal.
18353.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Turi Elemér: Viszontlátásra János! ( Regény a szabadságharcból) Bp., é.n. Kaszás könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötésben, papírborítóval. ALÁÍRT példány.
18354.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF