Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

Makó Imre - Katona Lajos: A második világháború és a fasizmus hódmezővásárhelyi áldozatai. + Kiegészítő kötet: Kései főhajtás. Emlékünnepségek Hódmezővásárhelyen 1991-1993. Hódmezővásárhely, 1991-1993, Emlékbizottság a II. világháború hódmezővásárhelyi áldozatainak emlékének megörökítésére. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal, foltos lapszélekkel.
18367.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kossuth gazdasági írásai. Szerk.: Bekker Zsuzsa. Munkatársak: Frenkel Gergely és Szarka Judit. Az egyik munkatárs, Szarka Judit által DEDIKÁLT! Bp., 2002, AULA. Kiadói kartonált papírkötés, hártyapapír védőborítóval, védőborítón apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban.
18368.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kemény G. Gábor: Társadalom és nemzetiség a szabadságharc hadi lapjaiban. Dedikált! Bp., 1957. Hadtörténelmi Intézet. Kiadói félvászon kötésben
18369.

Rufpreis:
2 000 HUF

Francesco Nitti: Europa am Abgrund. Frankfurt, 1923., Frankfurter Societäs-Druckerei. Kiadói papírkötés, a hátsó borító egyik sarkán törésnyommal.
18370.

Rufpreis:
2 400 HUF

Csuka János: Kisebbségi sorsban. A délvidéki magyarság 20 éve. Tanulmányok és kritikák I. H.n., a szerző. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
18371.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gratz Gusztáv: Az általános választójog és Tisza István gróf. Bp., 1905. Politzer Zs. 32p. Kiadói, kissé sérült papírborítóval. Ritka!
18372.

Rufpreis:
2 000 HUF

Császtvay Tünde: Többes számban. Az I. világháború és a hátország mindennapjainak valóságai. 2018, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18373.

Rufpreis:
2 800 HUF

Botlik József: Erdély tíz tételben (1918-1940), Szombathely, 1988, szerzői kiadás; Kiadói papírborítóval DEDIKÁLT
18374.

Rufpreis:
2 000 HUF

Péter Attila: Keresztek Székelyudvarhelyen. Székelyudvarhely, 1994. Haáz Rezső kulturális Egy., + térképpel Kiadói papírkötésben
18375.

Rufpreis:
2 400 HUF

Deér József: Pogány magyarság, keresztény magyarság. Bp., [1938], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 271+(3) p. + 8 (fekete-fehér képek) t. Könyvnapi kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
18376.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy ezredéven át. A magyarság hajdan és most. 133 képpel és több szövegközti ábrával. Könyvnapi kiadás. Bp., Somló Béla Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel. Benne a szerző által ALÁÍRT ex librissel
18377.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Barna Jónás: A szabadságharc hősregéi. Bp., [1918], Magyar Kereskedelmi Közlöny (Tolnai-ny.), 127+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, borítóval, címlapon tépődéssel
18378.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF