Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 172

Hunya István - Farkas Ottó - Tolnai István: A magyar földmunkásság életéről, harcairól. Bp., 1960, Mezőgazdasági és Erdészeti Dolgozók Szakszervezete. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 5120 példányban.
18307.

Rufpreis:
4 000 HUF

Széchenyi Kinga: Megbélyegezettek. A kitelepítések tragédiája. Pomáz, 2008., Kráter. Kiadói kartonált papírkötés.
18308.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

18309.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18310.

Rufpreis:
4 000 HUF

18311.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga J. János: Válaszúton. Thököly Imre és Magyarország 1682-1684-ben. História Könyvtár Monográfiák 23. Bp. 2007, História-MTA Történettudományi Intézete. Kiadói kartonált papírkötés.
18312.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Papp Imre: A francia nemesi társadalom a XVIII. században. A múlt ösvényén. Bp., 2005, L'Harmattan. Kiadói papírkötés.
18313.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Wlassics Gyula: A semlegesség a világháborúban. Olcsó Könyvtár. Bp., 1917, Franklin, 89 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval.
18314.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gróf Széchenyi István levelei szülőihez. Előszóval s jegyzetekkel ellátta Zichy Antal. Bp., 1896, Athenaeum. Félvászon kötés, előzéklap, címlap sérült, kopottas állapotban.
18315.

Rufpreis:
3 000 HUF

18316.

Rufpreis:
1 800 HUF

18317.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Banner János: Török rabságban. Kovách János káplár viszontagságai 1787-1791. Szeged, 1923, Délmagyarország-ny., 116 p. Kiadói papírkötés, viseltes, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként sérült, a fűzéstől elváló lapokkal.
18318.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF