Gróf Széchenyi István levelei szülőihez. Előszóval s jegyzetekkel ellá... https://www.darabanth.com/de/455-Fernauktion/455.0/Bucher/Bucher-Geschichte~2000017/Grof-Szechenyi-Istvan-levelei-szuloihez-Eloszoval-s-jegyzetekkel-ellatta-Zichy-Antal-Bp-1896-~II3033354
3033354
18315
455
Books: History
Beschreibung: Gróf Széchenyi István levelei szülőihez. Előszóval s jegyzetekkel ellátta Zichy Antal. Bp., 1896, Athenaeum. Félvászon kötés, előzéklap, címlap sérült, kopottas állapotban.
: nagy_andras