https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 263
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2993276
31976
450
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1985. "II. Nemzetközi Sportbélyeg Kiállítás - Budapest" egyoldalas kerámia plakett (81x125mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2619508
31977
450
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1985. "Az Antenna és a Pénzügy csapatainak fúziójára emlékezve 1955-1985" kétoldalas Br futball emlékérem (53mm) T:2 ph
Das Lot is nicht erreichbar
2977045
31978
450
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1985. "Budapesti Atlétikai Szövetség Bajnokság I." hollóházi porcelán díjérem sérült dísztokban (88mm) T:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2993770
31979
450
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1986. "Emlékül Belügyminisztérium Sportbajnoksága 1986" műgyantás, aranyozott rátétes emlékplakett, eredeti viseltes, foltos tokban (96x76mm) T:XF fo.
Das Lot is nicht erreichbar
2932050
31980
450
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1986. "Vasas 75 - 1911-1986" egyoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (70mm) T:XF 2926909
31981
450
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1987. "Jubileumi Tungsram Sportnap Zalaegerszeg 1987" hollóházi porcelán emlékérem eredeti díszdobozban (62,5mm) T:UNC 2660338
31982
450
0
100
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1989. "Sportegyesületek Országos Szövetsége - Emlékérem" egyoldalas, bronz emlékérem, hátlapon gravírozva, eredeti dísztokban (69mm) T:1- 2802452
31983
450
0
7500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1337" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,25g/0,925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina
Das Lot is nicht erreichbar
2867112
31984
450
0
10000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen olimpiai Ag emlékérem. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" unmarked Ag olympic commemorative medallion. Sign.:László Papp (31,5g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints
Das Lot is nicht erreichbar
2867561
31985
450
0
12000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen olimpiai Ag emlékérem dísztokban. Szign.: Papp László (31,17g/0,925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" unmarked Ag olympic commemorative medallion in case. Sign.:László Papp (31,17g/0,925/42,5mm) C:AU (originally PP) patina, fingerprints
Das Lot is nicht erreichbar
2993170
31986
450
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1992. "MÁV-Monimpex - Tokaj Express Kupa" zománcozott vívósport jelvény (21x49mm) T:AU 2810356
31987
450
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1994. "II. Old Boy Öttusa Világbajnokság" üvegplakett eredeti papírtokban (118x118mm) T:1
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse