Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 263

1978. "XIV. Nyári Olimpia Tata '78" öntött bronz Úttörő nyári olimpiai emlékplakett, dísztokban (94mm) T:AU
31964.

Rufpreis:
2 000 HUF

1979. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1
31965.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1980. "10 év Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény "Munkára kész!" zománcozott bronz jelvényes szalagon T:XF
31966.

Rufpreis:
1 400 HUF

31967.

Rufpreis:
1 000 HUF

31968.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF
31969.

Rufpreis:
1 000 HUF

1980. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság I" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1
31970.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1980. "asztalitenisz, birkózás, labdarúgás - arany, ezüst és bronz" műgyantás fém díjérmek műanyag keretben (215x157mm) T:AU
31971.

Rufpreis:
1 600 HUF

1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" bronz emlékplakett, eredeti sérült műanyag tokban. Szign.:BH(?) (77,5mm) T:1-
31972.

Rufpreis:
1 200 HUF

31973.

Rufpreis:
1 000 HUF

31974.

Rufpreis:
1 200 HUF

1984. "V. Nyíregyházi Sporthetek / 1984. május" bronz emlékplakett nemzetiszín szalaggal eredeti, sérült tokban (~80x100mm) T:XF
31975.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF