Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2965087
31964
450
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1978. "XIV. Nyári Olimpia Tata '78" öntött bronz Úttörő nyári olimpiai emlékplakett, dísztokban (94mm) T:AU
2828164
31965
450
Numismatik
1979. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1 2912130
31966
450
Numismatik
~1980. "10 év Törzsgárda" zománcozott bronz jelvény "Munkára kész!" zománcozott bronz jelvényes szalagon T:XF
2832021
31967
450
Numismatik
2683220
31968
450
Numismatik
2959794
31969
450
Numismatik
~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF
2828171
31970
450
Numismatik
1980. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság I" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1 2932722
31971
450
Numismatik
~1980. "asztalitenisz, birkózás, labdarúgás - arany, ezüst és bronz" műgyantás fém díjérmek műanyag keretben (215x157mm) T:AU
2830615
31972
450
Numismatik
1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" bronz emlékplakett, eredeti sérült műanyag tokban. Szign.:BH(?) (77,5mm) T:1-
2642453
31973
450
Numismatik
2786193
31974
450
Numismatik
2932705
31975
450
Numismatik
1984. "V. Nyíregyházi Sporthetek / 1984. május" bronz emlékplakett nemzetiszín szalaggal eredeti, sérült tokban (~80x100mm) T:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF