https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 263

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1934. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1912 / Nyolcasverseny 1934. III." bronz díjérem "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (30mm) T:2
1
31892.

1934. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1912 / Nyolcasverseny 1934. III." bronz díjérem "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (30mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Távgyaloglás 1935.VI.15. I." gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés
1
31893.

1935. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Távgyaloglás 1935.VI.15. I." gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936. "Antal Józsefnek levente munkádért a Debreceni MÁV Levente Egylet 1936" ezüstözött bronz díjplakett eredeti, sérült gyártói tokban, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (85x55mm) T:XF
1
31894.

1936. "Antal Józsefnek levente munkádért a Debreceni MÁV Levente Egylet 1936" ezüstözött bronz díjplakett eredeti, sérült gyártói tokban, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (85x55mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "100m síkfutás I. 1936" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés
1
31895.

1936. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "100m síkfutás I. 1936" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937. "Salgótarján M. Város Biliárd Bajnoksága 1937. I. díj"kétoldalas aranyozott díjérem füllel (39mm) T:2
1
31896.

1937. "Salgótarján M. Város Biliárd Bajnoksága 1937. I. díj"kétoldalas aranyozott díjérem füllel (39mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1938. "PSE (Postás Sport Egyesület)" bronz díjplakett gravírozással (43x57mm) T:AU patina
1
31897.

1938. "PSE (Postás Sport Egyesület)" bronz díjplakett gravírozással (43x57mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1939. "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE" bronz díjérem füllel, hátoldalán "IV. oszt. ifj. bajn. lszer. csop I. 1938-39" gravírozással (45x31mm) T:XF patina
1
31898.

1939. "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE" bronz díjérem füllel, hátoldalán "IV. oszt. ifj. bajn. lszer. csop I. 1938-39" gravírozással (45x31mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1939. "Kispest a Magyar Sportért" egyoldalas öntött Br plakett, "PÁLYAAVATÁS 1939. VI. 11" gravírozással. Szign.: Szadai (110x79mm) T:XF
1
31899.

1939. "Kispest a Magyar Sportért" egyoldalas öntött Br plakett, "PÁLYAAVATÁS 1939. VI. 11" gravírozással. Szign.: Szadai (110x79mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1939. "MOTESZ Tornászbajnokságok" Cu sportjelvény (30mm) T:XF patina
1
31900.

1939. "MOTESZ Tornászbajnokságok" Cu sportjelvény (30mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1940. "Magyar Pamutipari Sport Club" kétoldalas Zn díjérem mellszalagon (35mm) T:XF
1
31901.

1940. "Magyar Pamutipari Sport Club" kétoldalas Zn díjérem mellszalagon (35mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1940. "Magyar Pamutipari Sport Club" kétoldalas Zn díjérem füllel (36mm) T:2 hátoldalon peremhiány
1
31902.

~1940. "Magyar Pamutipari Sport Club" kétoldalas Zn díjérem füllel (36mm) T:2 hátoldalon peremhiány

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1940. "Kosárlabda" témájú zománcozott Br díjérem mellszalagon, "Ludvig" gyártói jelzéssel (36mm) T:1-
1
31903.

~1940. "Kosárlabda" témájú zománcozott Br díjérem mellszalagon, "Ludvig" gyártói jelzéssel (36mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse