Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 263

~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori" irredenta díjérem ezüst fokozata, egyik függesztőkarika nélkül (2x) (36mm) T:XF
31880.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

~1930. "Magyar Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag és bronz kerékpáros díjérem füllel, "HP" beütéssel, mellszalagon (br.: ~28g/54x43mm) T:AU
31881.

Rufpreis:
10 000 HUF

~1930. "Magyar Sí Szövetség - I." zománcozott bronz jelvény, díjjelvény(?) "Berán N. Budapest Döbrentei u. 2." gyártói jelzéssel (40x31mm) hátoldalán bronz síléc rátéttel (89x5mm) T:AU
31882.

Rufpreis:
10 000 HUF

~1930. "Újpesti Torna Egyesület 1885" kétoldalas bronz sport emlékérem "Ludvig / Ludvig Bpest" jelzéssel (35mm) + "Újpesti Torna Egyesület 1885" kétoldalas bronz medál füllel "Ludvig / Ludvig Bpest" jelzéssel (30,5mm) T:AU / Hungary ~1930. "Újpest Gymnastics Association" two-sided bronze sport commemorative medallion with "Ludvig / Ludvig Bpest" maker's mark (35mm) + "Újpest Gymnastics Association" two-sided bronze sport medallion with ear and "Ludvig / Ludvig Bpest" maker's mark (30,5mm)C:AU patina
31883.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

~1930. "OTE" bronz és ezüstözött bronz sportérem (2db, egyik füllel) (23x38mm) + "AMOTE" Zn sportérem (30x38mm) T:XF,VF
31884.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1930. 2xklf bronz gyeplabda díjérem (30mm, 48mm) T:XF,VF
31885.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1930-1940. "Magyar Országos Torna Szövetség" bronz díjérem (30mm) + 1934. "28.V.1934. T.M.K. Ulymaguja" gravírozással bronz teniszező díjérem (30mm) + 1938. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Férfi nyílt ping-pong 1938 I" ezüstözött bronz díjérem "LUDWIG BP" gyártói jelzéssel (37mm) T:1--2
31886.

Rufpreis:
2 400 HUF

~1930-1940. Sport díjplakett (60x40mm) márványlapon (101x149mm), koronás címerrel (ragasztás elengedett) (70x65mm) T:XF,VF
31887.

Rufpreis:
8 000 HUF

~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori" aranyozott bronz irredenta díjérem arany fokozata füllel (30mm) T:AU
31888.

Rufpreis:
1 600 HUF

31889.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

~1932. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932" ezüstözött bronz tenisz emlékérem. Szign.: FÁ (?) (36mm) + "Országos Ifjúsági Bajnokság Budapest I." gravírozású ezüstözött fém lapka "LUDVIG" és "LE" gyártói jelzéssel (45x15mm) együtt, fekete márványtömbön rögzítve (133x84x19mm) T:VF patina
31890.

Rufpreis:
1 000 HUF

1934. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége / I. oszt. ifj. bajn. pártos csop." kétoldalas, bronz díjérem "Hawel Bp." gyártói jellel (30mm) T:AU,XF peremhiba
31891.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF