Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2927308
31832
450
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1903. "Kassai Atlétikai Club 1903" jelzett Ag emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel, szalagon (~12g/0.800/33mm) T:XF karc, patina
2741130
31833
450
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1920. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI / MAC (Magyar Athletikai Club)" az Atlétikai Klub I. világháborús halottjai emlékére kiadott, kétoldalas, vert bronz emlékérem (59mm) T:1- / Hungary 1920. "DVLCE ET DECORVM EST PRO PATRIA MORI / MAC (Magyar Athletikai Club)" double-sided struck bronze commemorative medallion issued for the fallen members of the Athletic Club in World War I. Sign.: Lajos Berán (59mm) C:AU HP 1400.
2780768
31834
450
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1925. "FVSK (Ferencvárosi Vasutas SK) 1924-25 állomási tisztikar" kétoldalas, jelzett labdarúgó díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (11,42g/0.800/30mm) T:2 patina 2780838
31835
450
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "FVSK (Ferencvárosi Vasutas SK) 1926. VII. 11." kétoldalas, jelzett labdarúgó díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (12,14g/0.800/30mm) T:2 patina 2968746
31836
450
Numismatik
Berán Lajos (1883-1943) ~1930. Kétoldalas aranyozott bronz díjérem mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel (30mm) T:2 2894182
31837
450
Numismatik
2826873
31838
450
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) / Berán Nándor (1889-1965) 1934. "A Neptun Budapesti Evezős Egylet - 50 év emlékére" bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF patina TP 248.
2776038
31839
450
Numismatik
2827851
31840
450
Numismatik
2827850
31841
450
Numismatik
2912399
31842
450
Numismatik
Exner Károly (1850-1919) 1900. "Budapesti Atlétikai Klub / Verseny Díj" jelzett Ag sport díjérem füllel, peremén jelzett "S.G.A." gyártói jelzéssel (12,46g/0,800/30mm) T:AU patina
2932541
31843
450
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF