Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2619672
31952
450
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina
2832133
31953
450
Numismatik
~1970-1980. "Kiváló sportmunkáért" egyoldalas Herend porcelán emlékérem kopott tokjában (107mm) T:1- 2621140
31954
450
Numismatik
~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina
2927673
31955
450
Numismatik
2828168
31956
450
Numismatik
1974. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőverseny" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1 2928482
31957
450
Numismatik
1974. "Ferencvárosi Torna Club 1899-1974 / Erkölcs - Erő - Egyetértés" Al emlékérem (30mm) T:AU
2832032
31958
450
Numismatik
1979. "Debrecen sportjáért - kiváló sportvezető 1979" nagyméretű Hollóházi porcelán emlékérem sérült tokjában (170mm) T:1-
2828166
31959
450
Numismatik
1976. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1 2923649
31960
450
Numismatik
~1977. "Budapesti Orvostudományi Egyetemi Sportclub - versenydíj" egyoldalas bronzozott fém díjérem (40mm) T:XF karc
2952538
31961
450
Numismatik
2717508
31962
450
100
Numismatik
1977. "Medzinárodný beh Oslobodenia - Komárno-Komárom - Felszabadulás Futóverseny" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1- 2966109
31963
450
Numismatik
1977. "VII. Téli Olimpia Karcag 1977" festett kerámia plakett, felakasztható (150x220mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF