Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 263

31952.

Rufpreis:
800 HUF

~1970-1980. "Kiváló sportmunkáért" egyoldalas Herend porcelán emlékérem kopott tokjában (107mm) T:1-
31953.

Rufpreis:
1 200 HUF

31954.

Rufpreis:
800 HUF

31955.

Rufpreis:
1 400 HUF

1974. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőverseny" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1
31956.

Rufpreis:
1 000 HUF

1974. "Ferencvárosi Torna Club 1899-1974 / Erkölcs - Erő - Egyetértés" Al emlékérem (30mm) T:AU
31957.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

31958.

Rufpreis:
2 000 HUF

1976. "MN. (Magyar Néphadsereg) Lőbajnokság" aranyozott, zománcozott jelvény, fém plakettbe ágyazva, dísztokban (105x90mm) T:1
31959.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1977. "Budapesti Orvostudományi Egyetemi Sportclub - versenydíj" egyoldalas bronzozott fém díjérem (40mm) T:XF karc
31960.

Rufpreis:
1 600 HUF

31961.

Rufpreis:
2 000 HUF

1977. "Medzinárodný beh Oslobodenia - Komárno-Komárom - Felszabadulás Futóverseny" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1-
31962.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1977. "VII. Téli Olimpia Karcag 1977" festett kerámia plakett, felakasztható (150x220mm) T:AU
31963.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF