Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 263

31988.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

31989.

Rufpreis:
3 000 HUF

~2000. "Magyar Kerékpáros Túrázók Sövetsége - Aranykerék" egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (116mm) T:AU
31990.

Rufpreis:
2 000 HUF

31991.

Rufpreis:
8 000 HUF

DN "Judo (Cselgáncs)" zománcozott bronz sport kitűző (12mm) T:AU
31992.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "ÉGISZ Motor Touring Club" Cu gomblyukjelvény (30mm) T:2
31993.

Rufpreis:
2 000 HUF

31994.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Ferencvárosi Torna Club (FTC, Fradi)" műgyantás fém jelvény T:AU,XF
31995.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Díja - Erő Épség Egyetértés - 1872 / Tenisz" peremen jelzett Ag díjérem (11,18g/40mm) T:VF fny., lyukasztva
31996.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

DN "Birkózók" egyoldalas Zn érem (60mm) + 1952. "Rövidtávfutó" ezüstözött díjérem sérült tokban (36mm) T:2
31997.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

DN "Ejtőernyős Bakony Kupa - Veszprém" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph
31998.

Rufpreis:
800 HUF

DN "Magyar Labdarúgók Szövetsége" zománcozott jelvény (17mm) T:AU
31999.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF