Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2684536
31988
450
500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1994. "Testnevelés- és Sportfejlesztéséért" öntött bronz emlékplakett (115mm) eredeti tokban, fedelében aranyozott Br lemezplakettel "Testnevelés és Sport Fejlesztéséért Emlékplakett - Molnár Gyula - 1994" T:2 2824742
31989
450
Numismatik
2932193
31990
450
Numismatik
~2000. "Magyar Kerékpáros Túrázók Sövetsége - Aranykerék" egyoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (116mm) T:AU 2952519
31991
450
Numismatik
2971731
31992
450
Numismatik
DN "Judo (Cselgáncs)" zománcozott bronz sport kitűző (12mm) T:AU 2911636
31993
450
Numismatik
DN "ÉGISZ Motor Touring Club" Cu gomblyukjelvény (30mm) T:2
2828162
31994
450
Numismatik
2948341
31995
450
Numismatik
DN "Ferencvárosi Torna Club (FTC, Fradi)" műgyantás fém jelvény T:AU,XF
2968647
31996
450
2200
Numismatik
DN "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Díja - Erő Épség Egyetértés - 1872 / Tenisz" peremen jelzett Ag díjérem (11,18g/40mm) T:VF fny., lyukasztva
2830866
31997
450
500
Numismatik
DN "Birkózók" egyoldalas Zn érem (60mm) + 1952. "Rövidtávfutó" ezüstözött díjérem sérült tokban (36mm) T:2
2619634
31998
450
Numismatik
DN "Ejtőernyős Bakony Kupa - Veszprém" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph
2966557
31999
450
Numismatik
DN "Magyar Labdarúgók Szövetsége" zománcozott jelvény (17mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF