https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 263

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jugoszlávia 1984. "XIV. Téli Olimpia Szarajevó" műgyantás fém jelvények eredeti, számozott műanyag lapokon (16xklf, teljes kollekció) T:UNC,AU egyik jelvény ragasztása elengedett a tűtől Yugoslavia 1984. "XIV. Winter Olympics Sarajevo" synthetic resin metal badges on original, numbered plastic sheets (16xklf, complete collection) T:UNC,AU one of the badges has come loose from the pin
1
32048.

Jugoszlávia 1984. "XIV. Téli Olimpia Szarajevó" műgyantás fém jelvények eredeti, számozott műanyag lapokon (16xklf, teljes kollekció) T:UNC,AU egyik jelvény ragasztása elengedett a tűtől Yugoslavia 1984. "XIV. Winter Olympics Sarajevo" synthetic resin metal badges on original, numbered plastic sheets (16xklf, complete collection) T:UNC,AU one of the badges has come loose from the pin

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyelország 1958. "V. Janusza Kusocińskiego Emléktorna - Varsó 1958. VI. 14-15. / Gerelyhajítás III. díj" Br díjérem, eredeti, de sérült tokban (50mm) T:1- Poland 1958. "V. Janusza Kusocińskiego Memorial Tournament - Warsaw 1958. VI. 14-15. / Javelin throw III. place" Br award medal in original but damaged case (50mm) C:AU
1
32049.

Lengyelország 1958. "V. Janusza Kusocińskiego Emléktorna - Varsó 1958. VI. 14-15. / Gerelyhajítás III. díj" Br díjérem, eredeti, de sérült tokban (50mm) T:1- Poland 1958. "V. Janusza Kusocińskiego Memorial Tournament - Warsaw 1958. VI. 14-15. / Javelin throw III. place" Br award medal in original but damaged case (50mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Mexikó 1986. "Labdarúgó Világbajnokság" műgyantás fém jelvény (27x31mm) T:AU,XF Mexico 1986. "FIFA World Cup" synthetic resin metal badge (27x31mm) C:AU,XF
1
32050.

Mexikó 1986. "Labdarúgó Világbajnokság" műgyantás fém jelvény (27x31mm) T:AU,XF Mexico 1986. "FIFA World Cup" synthetic resin metal badge (27x31mm) C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia ~1960-1980. 17db klf aranyozott, nagyrészt zománcozott fém bowling sportjelvény T:AU,XF Great-Britain ~1960-1980. 17pcs of diff gilt, mostly enamelled metal bowling sport badges C:AU,XF
1
32051.

Nagy-Britannia ~1960-1980. 17db klf aranyozott, nagyrészt zománcozott fém bowling sportjelvény T:AU,XF Great-Britain ~1960-1980. 17pcs of diff gilt, mostly enamelled metal bowling sport badges C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NSZK ~1950. "Bajor Labdarúgó Szövetség" zománcozott sportjelvény gyártói jelzéssel T:1- GFR ~1950. "BFV (Bayerischer Fussball Verband - Bavarian Football Association)" enamelled badge with maker's mark C:AU
1
32052.

NSZK ~1950. "Bajor Labdarúgó Szövetség" zománcozott sportjelvény gyártói jelzéssel T:1- GFR ~1950. "BFV (Bayerischer Fussball Verband - Bavarian Football Association)" enamelled badge with maker's mark C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 
NSZK 1972. "Olympische Spiele München (Olimpiai Játékok München)" jelzett Ag emlékérem (27,86g/0.925/40mm) T:XF FRG 1972. "Olympische Spiele München (Olympic Games München)" marked Ag commemorative medal (27,86g/0.925/40mm) C:XF
1
32053.

NSZK 1972. "Olympische Spiele München (Olimpiai Játékok München)" jelzett Ag emlékérem (27,86g/0.925/40mm) T:XF FRG 1972. "Olympische Spiele München (Olympic Games München)" marked Ag commemorative medal (27,86g/0.925/40mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Románia ~1950-1960. 6db-os (5xklf) sport jelvénytétel, közte zománcozott darabok. Több zománchibás és tűhiányos darab T:1--2- Romania ~1950-1960. 6pcs (5xdiff) sport badges, enameled between pieces in. Several pieces with enamel defects and missing pins C:AU-VF
1
32054.

Románia ~1950-1960. 6db-os (5xklf) sport jelvénytétel, közte zománcozott darabok. Több zománchibás és tűhiányos darab T:1--2- Romania ~1950-1960. 6pcs (5xdiff) sport badges, enameled between pieces in. Several pieces with enamel defects and missing pins C:AU-VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Spanyolország 1992. "Nyári Olimpia, Barcelona" 2xklf fém jelvény eredeti dobozban T:UNC,AU Spain 1992. "Summer Olympics, Barcelona" 2xdiff metal badge in original case C:UNC,AU
1
32055.

Spanyolország 1992. "Nyári Olimpia, Barcelona" 2xklf fém jelvény eredeti dobozban T:UNC,AU Spain 1992. "Summer Olympics, Barcelona" 2xdiff metal badge in original case C:UNC,AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Spanyolország / Katalónia DN "Melcior Colet Múzeum és Sporttudományi Központ" kétoldalas bronz emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (40mm) T:UNC Spain / Catalonia ND "Melcior Colet Museum and Sports Science Center" two-sided bronze commemorative medallion with certificate, in case (40mm) C:UNC
1
32056.

Spanyolország / Katalónia DN "Melcior Colet Múzeum és Sporttudományi Központ" kétoldalas bronz emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (40mm) T:UNC Spain / Catalonia ND "Melcior Colet Museum and Sports Science Center" two-sided bronze commemorative medallion with certificate, in case (40mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Svédország DN "SFF (Svéd Labdarúgó Szövetség)" aranyozott és zománcozott bronz jelvény (2xklf) T:1 Sweden ND "SFF (Swedish Football Association)" gilt and enamelled bronze badge (2xdiff) C:UNC
1
32057.

Svédország DN "SFF (Svéd Labdarúgó Szövetség)" aranyozott és zománcozott bronz jelvény (2xklf) T:1 Sweden ND "SFF (Swedish Football Association)" gilt and enamelled bronze badge (2xdiff) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szerbia DN "Vojvodina Novi Sad (Újvidék)" zománcozott bronz labdarúgó jelvény (2db) + Jugoszlávia DN "FSJ (Jugoszláv Labdarúgó Szövetség)" zománcozott bronz jelvény T:1-2 Serbia ND "Vojvodina Novi Sad" enamelled bronze football badge (2pcs) + Yugoslavia ND "FSJ (Football Association of Yugoslavia)" enamelled bronze badge C:UNC-XF
1
32058.

Szerbia DN "Vojvodina Novi Sad (Újvidék)" zománcozott bronz labdarúgó jelvény (2db) + Jugoszlávia DN "FSJ (Jugoszláv Labdarúgó Szövetség)" zománcozott bronz jelvény T:1-2 Serbia ND "Vojvodina Novi Sad" enamelled bronze football badge (2pcs) + Yugoslavia ND "FSJ (Football Association of Yugoslavia)" enamelled bronze badge C:UNC-XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok 1980" műgyantás fém kulcstartó (35x35mm) T:VF ph. Soviet Union 1980. "Moscow Olympics 1980" synthetic resined metal keychain (35x35mm) C:VF edge error
1
32059.

Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok 1980" műgyantás fém kulcstartó (35x35mm) T:VF ph. Soviet Union 1980. "Moscow Olympics 1980" synthetic resined metal keychain (35x35mm) C:VF edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse