Antik Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2832585
12130
450
40000
Antique
2927026
12131
450
40000
Antique
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm
2927028
12132
450
40000
Antique
2703224
12133
450
Antique
2832517
12134
450
15000
Antique
2832523
12135
450
Antique
Szecessziós jellegű hölgy, könnyített fém, bronzírozva, fali, kis kopásokkal, d: 30 cm
2840694
12136
450
Antique
2 db ezüstözött kínáló, jelzett, d: 11 cm
2937025
12137
450
Antique
2937028
12138
450
15000
Antique
Art deco tortalapát. Ezüst nyelű, szaru. Jelzett 21 cm
2835823
12139
450
Antique
Régi, ezüstözött fém óralánc, h: 24 cm 2703297
12140
450
Antique
Régi fém óralánc, kopott, h: 33 cm
2709342
12141
450
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF