Antik

Zahl der Lose: 249

Görgényi-havasok (Muntii Gurghiu), Erdély, fém túrabot jelvény szarvas motívummal, 1930-1940 körül, 4,5x2,5 cm
11900.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Tevan Margit (1901-1978): Dísztál. Napkorongot idéző formával, fodros peremrésszel megalkotott bronz dísztál, jelzéssel, kis kopással, d: 34,5 cm
11901.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
16

Afgán elefánttalpas kézi csomózású szőnyeg. Jó állapotban, cca 205x190 cm
11902.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Antik török kézi csomózású szőnyeg, cca 350x170 cm
11903.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Antik kínai kézi gyapjú szőnyeg. Jó állapotban, cca 300x170 cm
11904.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Keleti cloisonne madaras dísztányér pár, jelzés nélkül, felületén repedések, d: 39,5 cm
11905.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Antik neobarokk falikar pár, háromkaros, díszes barokk stílusú formavilágra faragott, fém, fa, aranyozott. Pótolt gyertyákkal, javított, de összességében jó állapotban, 51x27 cm
11906.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1916 WMF Art Nouveau szervírozótálca, ezüstözött alpakka, domború sárkánymintákkal díszítve, jelzéssel, ajándékozási gravírozással, jó állapotban, 60x33 cm
11907.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Japán öntöttvas füstölőtartó. Zománc mázzal. Figurális. 25 cm
11908.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Viktoriánus angol ón kanna, körbefutó hólyagos mintával, griffmadár figurális kiöntő résszel, terméseket idéző gömb lábakon, jelzéssel, kopással, sérüléssel, csavarható teteje laza, m: 21 cm
11909.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Nagy méretű réz sörcsap 30 cm
11910.

Nagy méretű réz sörcsap 30 cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Csont és alpakka süteményes evőeszköz készlet. Jelzett, 2x6 db Teljes készlet díszdobozban.
11911.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF