Antik Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2862599
11900
450
60000
Antique
Görgényi-havasok (Muntii Gurghiu), Erdély, fém túrabot jelvény szarvas motívummal, 1930-1940 körül, 4,5x2,5 cm
2990047
11901
450
Antique
Tevan Margit (1901-1978): Dísztál. Napkorongot idéző formával, fodros peremrésszel megalkotott bronz dísztál, jelzéssel, kis kopással, d: 34,5 cm 2990154
11902
450
30000
Antique
Afgán elefánttalpas kézi csomózású szőnyeg. Jó állapotban, cca 205x190 cm 2990156
11903
450
40000
Antique
Antik török kézi csomózású szőnyeg, cca 350x170 cm 2990149
11904
450
Antique
Antik kínai kézi gyapjú szőnyeg. Jó állapotban, cca 300x170 cm 2824210
11905
450
65000
Antique
Keleti cloisonne madaras dísztányér pár, jelzés nélkül, felületén repedések, d: 39,5 cm
2987517
11906
450
30000
Antique
Antik neobarokk falikar pár, háromkaros, díszes barokk stílusú formavilágra faragott, fém, fa, aranyozott. Pótolt gyertyákkal, javított, de összességében jó állapotban, 51x27 cm 2986770
11907
450
32000
Antique
1916 WMF Art Nouveau szervírozótálca, ezüstözött alpakka, domború sárkánymintákkal díszítve, jelzéssel, ajándékozási gravírozással, jó állapotban, 60x33 cm
2926950
11908
450
Antique
Japán öntöttvas füstölőtartó. Zománc mázzal. Figurális. 25 cm
2994453
11909
450
Antique
Viktoriánus angol ón kanna, körbefutó hólyagos mintával, griffmadár figurális kiöntő résszel, terméseket idéző gömb lábakon, jelzéssel, kopással, sérüléssel, csavarható teteje laza, m: 21 cm 2994455
11910
450
Antique
Nagy méretű réz sörcsap 30 cm
2994484
11911
450
15000
Antique
Csont és alpakka süteményes evőeszköz készlet. Jelzett, 2x6 db Teljes készlet díszdobozban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF