Antik Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2994610
11912
450
Antique
Öntöttvas kalamáris. betét és tető nélkül 22x18 cm
2994606
11913
450
Antique
Kaláni (Kalánbánya -> Kiskalán. Kálbor (Colbor; Kaltbrunnen; Erdély) ) bánya- és kohó-részvénytársaság öntöttvas tálka sasos címer 16x10 cm / Cast iron emblem with eagle 2972689
11914
450
Antique
Sétabot. Csont nyéllel , rajta kis repedéssel 89 cm
2951825
11915
450
Antique
Antik kínai kétfigurás bronz váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 16,5 cm
2951850
11916
450
24000
Antique
19. sz vége, antik kínai tűzzománcos váza pár. Jelzésekkel, minimális kopással és hajlással, d: 8 cm, m: 15 cm 2824220
11917
450
28000
Antique
2964335
11918
450
3800
Antique
Berndorf antik monogramos kínálótál, jelzéssel, kopással, fém, 42x28,5 cm 2824133
11919
450
Antique
3 db antik fém tároló, kopásokkal, horpadásokkal, lyukakkal m: 14 cm
2987740
11920
450
Antique
Tükör, aranyszínű fa keretben, jó állapotban, 83x62 cm 2987998
11921
450
15000
Antique
2988020
11922
450
Antique
Szecessziós lemezdoboz, korának megfelelő állapotban, 26x17x17 cm 2988064
11923
450
15000
Antique
cca 15.-19. sz., 4 darab antik szerszám fej, bronz, h: 15-26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF