Antik

Zahl der Lose: 249

3 darab szecessziós ezüstözött kosárka, kopással, m: 23 cm alatt
11949.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Nagy méretű üvegbetétes ezüstözött leves szervírozó, kopással, m: 38 cm
11950.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Argentor szecessziós ékszeres doboz, jelzéssel, sérült, 14x11x12 cm
11951.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ikon. Pantokrátor Krisztus. Kézzel festett, kopással, 27x17 cm
11952.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Francia pörköltfőző edény, réz, jelzés nélkül, jó állapotban, d: 36 cm
11953.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Keller Mór antik utazótáska, oldalában lapokra fazettált üvegekből álló piperekészlet, ezüst (Ag) szerelékkel (nettó: cca 100 g), egyik tárgyon "Keller Mór Budapest" feltételezhetően gyártói jelzéssel. Kis javítással, sérüléssel, hiánnyal, de összességében jó állapotban, 65x45x23 cm
11954.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Antik ágytakaró, kopással, 165x120 cm
11955.

Rufpreis:
3 000 HUF

Stilizált ördög, antik asztali olajmécses, fedél nélkül, jelzés nélkül, m: 7 cm
11956.

Rufpreis:
10 000 HUF

11957.

Rufpreis:
4 000 HUF

11958.

Rufpreis:
4 000 HUF

11959.

Rufpreis:
4 000 HUF

10 db debreceni pipagyárban készült cseréppipa, fém szerelékkel. h: cca 7 cm
11960.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF