Antik Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2993467
11949
450
4600
Antique
3 darab szecessziós ezüstözött kosárka, kopással, m: 23 cm alatt
2993487
11950
450
Antique
Nagy méretű üvegbetétes ezüstözött leves szervírozó, kopással, m: 38 cm 2993481
11951
450
Antique
Argentor szecessziós ékszeres doboz, jelzéssel, sérült, 14x11x12 cm
2989873
11952
450
5500
Antique
Ikon. Pantokrátor Krisztus. Kézzel festett, kopással, 27x17 cm 2989912
11953
450
22000
Antique
Francia pörköltfőző edény, réz, jelzés nélkül, jó állapotban, d: 36 cm
2987587
11954
450
38000
Antique
Keller Mór antik utazótáska, oldalában lapokra fazettált üvegekből álló piperekészlet, ezüst (Ag) szerelékkel (nettó: cca 100 g), egyik tárgyon "Keller Mór Budapest" feltételezhetően gyártói jelzéssel. Kis javítással, sérüléssel, hiánnyal, de összességében jó állapotban, 65x45x23 cm
2987733
11955
450
Antique
Antik ágytakaró, kopással, 165x120 cm 2993146
11956
450
Antique
Stilizált ördög, antik asztali olajmécses, fedél nélkül, jelzés nélkül, m: 7 cm
2676330
11957
450
Antique
2676328
11958
450
Antique
Jelzés nélkül: 7 női alak. Festett nepáli selyemkép, üvegezett fakeretben, 19x22 cm 2694343
11959
450
Antique
2989958
11960
450
Antique
10 db debreceni pipagyárban készült cseréppipa, fém szerelékkel. h: cca 7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF