https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 249

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm
1
11985.

Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dernői vasgyár egyik termékéről készült másolat, bronzírozott fém, Bográcsozó juhászok, falra akasztható, 1960-70 körül. d: 27,5 cm
1
11986.

Dernői vasgyár egyik termékéről készült másolat, bronzírozott fém, Bográcsozó juhászok, falra akasztható, 1960-70 körül. d: 27,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Indiai zománcozott, virágmintás réz váza, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 18,5 cm
1
11987.

Indiai zománcozott, virágmintás réz váza, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 18,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bőrdíszműves tükör, fali dísz. akasztó, és egyéb berendezési tárgyak. Tükör: d: 30 cm
1
11988.

Bőrdíszműves tükör, fali dísz. akasztó, és egyéb berendezési tárgyak. Tükör: d: 30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzés nélkül: Hölgy. Domborított rézlemez. Falra akasztható. 35x18cm
1
11989.

Jelzés nélkül: Hölgy. Domborított rézlemez. Falra akasztható. 35x18cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Aranyozott keretes tükör. Műanyag öntvény 77x45 cm
1
11990.

Aranyozott keretes tükör. Műanyag öntvény 77x45 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüstözött markolatú 12 db kés, jelzés nélkül, kopott, korrodált, dobozban, h:25cm.
1
11991.

Ezüstözött markolatú 12 db kés, jelzés nélkül, kopott, korrodált, dobozban, h:25cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Négyoszlopos fa posztamens, hibátlan, d: 32 mm, m: 66 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
11992.

Négyoszlopos fa posztamens, hibátlan, d: 32 mm, m: 66 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény, kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London), kosszal sérüléssel / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm
1
11993.

XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény, kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London), kosszal sérüléssel / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm
1
11994.

Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik angol ezüst (Ag) borítású 4 darabos piperekészlet, tükör, fésű, kefék, Made in England jelzéssel, díszdobozban, h: 15-24 cm. fésű szar része sérült.
1
11995.

Antik angol ezüst (Ag) borítású 4 darabos piperekészlet, tükör, fésű, kefék, Made in England jelzéssel, díszdobozban, h: 15-24 cm. fésű szar része sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.
1
11996.

Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse