https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 249
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2795552
11985
450
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2762481
11986
450
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Dernői vasgyár egyik termékéről készült másolat, bronzírozott fém, Bográcsozó juhászok, falra akasztható, 1960-70 körül. d: 27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2848792
11987
450
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Indiai zománcozott, virágmintás réz váza, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 18,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2977411
11988
450
0
7000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Bőrdíszműves tükör, fali dísz. akasztó, és egyéb berendezési tárgyak. Tükör: d: 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2779653
11989
450
0
11000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Hölgy. Domborított rézlemez. Falra akasztható. 35x18cm
Das Lot is nicht erreichbar
2824688
11990
450
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Aranyozott keretes tükör. Műanyag öntvény 77x45 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2868030
11991
450
0
15000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüstözött markolatú 12 db kés, jelzés nélkül, kopott, korrodált, dobozban, h:25cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2973260
11992
450
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Négyoszlopos fa posztamens, hibátlan, d: 32 mm, m: 66 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2579720
11993
450
0
26000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény, kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London), kosszal sérüléssel / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2886877
11994
450
0
26000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2974197
11995
450
0
28000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik angol ezüst (Ag) borítású 4 darabos piperekészlet, tükör, fésű, kefék, Made in England jelzéssel, díszdobozban, h: 15-24 cm. fésű szar része sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
2801834
11996
450
0
38000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse