Antik

Zahl der Lose: 249

20. század: Francia gobelin- szerelmes pár. (125cm x 75cm), keretezve (140cm x 90cm)
12057.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Jelzés nélkül: Szarvasbőgés. Vadász témájú ón kép. Keretben, Sérült. Teljes méret: 33x40cm
12058.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Antik kínai festett fém teásdoboz, kopással, sérüléssel, kulccsal, 11x11x11 cm
12059.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Régi török, szerencsehozó amulett, fém, üveg, kerámia, kopásokkal, h: 33 cm
12060.

Rufpreis:
6 000 HUF

1896 Milleniumi emlékpohár, ón, körben jelenetekkel díszítve, jelzett, horpadásokkal, m: 9,5 cm
12061.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Régi faragott fa afrikai fésű, korának megfelelő állapotban, 1930-50 körül, h: 97,5 cm
12062.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kora. Afrikai hangszer. Sérülésekkel, h: 47 cm
12063.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Juh szőrme, kis kopásokkal, 100x70 cm
12064.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Antik afrikai fafaragfás. Férfi fej. Korának megfelelő állapotban, 1880-1900 körül. m: 33 cm
12065.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
12066.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
12067.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

12068.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF