Antik Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2786379
12057
450
40000
Antique
20. század: Francia gobelin- szerelmes pár. (125cm x 75cm), keretezve (140cm x 90cm)
2774140
12058
450
8500
Antique
Jelzés nélkül: Szarvasbőgés. Vadász témájú ón kép. Keretben, Sérült. Teljes méret: 33x40cm 2964582
12059
450
Antique
Antik kínai festett fém teásdoboz, kopással, sérüléssel, kulccsal, 11x11x11 cm
2859922
12060
450
Antique
Régi török, szerencsehozó amulett, fém, üveg, kerámia, kopásokkal, h: 33 cm
2952543
12061
450
8500
Antique
1896 Milleniumi emlékpohár, ón, körben jelenetekkel díszítve, jelzett, horpadásokkal, m: 9,5 cm 2781535
12062
450
Antique
Régi faragott fa afrikai fésű, korának megfelelő állapotban, 1930-50 körül, h: 97,5 cm 2781491
12063
450
11000
Antique
Kora. Afrikai hangszer. Sérülésekkel, h: 47 cm
2810176
12064
450
Antique
Juh szőrme, kis kopásokkal, 100x70 cm
2781495
12065
450
Antique
Antik afrikai fafaragfás. Férfi fej. Korának megfelelő állapotban, 1880-1900 körül. m: 33 cm 2810181
12066
450
Antique
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
2810135
12067
450
70000
Antique
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
2692271
12068
450
26000
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF