Antik

Zahl der Lose: 249

12045.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik réz iránytű, fa dobozában, 7x7x3,5 cm
12046.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Gyufatartó dobozka, kopott, 4x5,5 cm
12047.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fém figurális pecsétnyomó, vésetlen. m: 5 cm
12048.

Rufpreis:
4 000 HUF

Apró tartó mini táska, fém, kis kopásokkal, 5x7 cm
12049.

Rufpreis:
6 000 HUF

Réz cukorfogó, kopott 16 cm
12050.

Réz cukorfogó, kopott 16 cm

Rufpreis:
2 800 HUF

12051.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Régi színházi látcső, kopott, 5x9,5x3 cm
12052.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

4 pár Mária Terézia magyar királynőt ábrázoló fém gomb, "Imp. Hun. Boh. Reg. M. Theresia. D. G. R.", d: 2,5 cm.
12053.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ébenfa feszület ezüst (Ag) betéttel, bőr lánccal, h: 4 cm
12054.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

12055.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Nyúl figurával díszített levélbontó tőr, kopással, h: 22,5 cm
12056.

Rufpreis:
2 000 HUF
19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF