Antik

Zahl der Lose: 249

12118.

Rufpreis:
5 000 HUF

12119.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

12120.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

12121.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Antik bronz tömör Fali gyertyatartó,korának megf.kopásokkal,falra szereléshez bronz tartóval 24 cm
12122.

Rufpreis:
6 000 HUF

Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm
12123.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

12124.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

12125.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

12126.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Antik francia ezüstözött gyertyatartópár, kopásokkal, deformációval, jelzés nélkül, m: 27 cm
12127.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

12128.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Jelzés nélkül: Figurális tükör, spiáter, kopott, m: 43,5 cm
12129.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF