Antik Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2922556
12118
450
Antique
2599691
12119
450
15000
Antique
1956 Mecher János vitorlázó repülőpakett, fa, kopott, jelzett m: 31cm 2922549
12120
450
6500
Antique
Antik tejkiöntő. Kisméretű tejkiöntő,zsanéros fedéllel ,,Hotel Lichtneckert 20cl" jelzéssel az alján, sötét patinás ezüstözés,kopásokkal, szép állapotban. Átm. 7.5 cm,
2922546
12121
450
9500
Antique
Asztali kerek réz patinás hamuzó gyufatartóval és cigaretta kínáló, patinával, alján jelzett: Oroszlános jel JL AG HERRMANN, kis deformálással, 9,6 x10 cm
2922280
12122
450
Antique
Antik bronz tömör Fali gyertyatartó,korának megf.kopásokkal,falra szereléshez bronz tartóval 24 cm 2709311
12123
450
50000
Antique
Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm
2790226
12124
450
80000
Antique
2936954
12125
450
50000
Antique
2972179
12126
450
40000
Antique
2840682
12127
450
40000
Antique
Antik francia ezüstözött gyertyatartópár, kopásokkal, deformációval, jelzés nélkül, m: 27 cm
2784950
12128
450
40000
Antique
2784646
12129
450
Antique
Jelzés nélkül: Figurális tükör, spiáter, kopott, m: 43,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF