https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 249

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Virágtartó kaspó. Kalapált réz, figurális díszítéssel. d: 26 cm
1
12094.

Virágtartó kaspó. Kalapált réz, figurális díszítéssel. d: 26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960-1970, Mozambik, csont faragvány dobozka. Csont, fa, kopással, 9x7x10 cm
1
12095.

cca 1960-1970, Mozambik, csont faragvány dobozka. Csont, fa, kopással, 9x7x10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Levélnyitó, Faragott csont kis sérüléssel 22 cm
1
12096.

Levélnyitó, Faragott csont kis sérüléssel 22 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Íróasztali készlet. Tintatartó és tolltartó 24 cm, tapperrel. Üvegbetét Schneider jelzéssel. Egyik üvegbetét alja hiányzik
1
12097.

Íróasztali készlet. Tintatartó és tolltartó 24 cm, tapperrel. Üvegbetét Schneider jelzéssel. Egyik üvegbetét alja hiányzik

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm
1
12098.

Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm
1
12099.

Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik fa Pipatórium. Antik faragott fa félkör alakú hosszú szárú pipáknak való fali pipatartó polc 6 db pipának, politúrozott esztergált oszlopokkal és végekkel, réz pipa rögzítő szerelékekkel,látványos, szép állapotban. 40x40cm
1
12100.

Antik fa Pipatórium. Antik faragott fa félkör alakú hosszú szárú pipáknak való fali pipatartó polc 6 db pipának, politúrozott esztergált oszlopokkal és végekkel, réz pipa rögzítő szerelékekkel,látványos, szép állapotban. 40x40cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik kosárka. Vendéglői Gyümölcs kosár, gyártó Moritz Hacker (jelzett),alján "Keleti kávéház" felirattal, kb.1910,Ausztria , korának megfelelő állapotban (egyik dísz golyócska lekopott ezüstözéssel) d: 21,5 cm
1
12101.

Antik kosárka. Vendéglői Gyümölcs kosár, gyártó Moritz Hacker (jelzett),alján "Keleti kávéház" felirattal, kb.1910,Ausztria , korának megfelelő állapotban (egyik dísz golyócska lekopott ezüstözéssel) d: 21,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nagyméretű csillár. Elegáns bronz csillár, 6 tölcsér alakú égővel,középső tányér plasztikus nagyméretű gyümölcs füzérrel díszitve, már modern kábelezéssel, szép régi patinával. Működik, korának megfelelő szép állapotban.. d: 50cm
1
12102.

Nagyméretű csillár. Elegáns bronz csillár, 6 tölcsér alakú égővel,középső tányér plasztikus nagyméretű gyümölcs füzérrel díszitve, már modern kábelezéssel, szép régi patinával. Működik, korának megfelelő szép állapotban.. d: 50cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm
1
12103.

Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Asztali lámpa. Impozáns lámpa két figurával, anya és lánya,kezében gyümölcs, spiáter figurák,réz szerelékek, hibátlan antik üvegbúrával fa talpon,szép állapotban, Új kábelezéssel és reosztátos kapcsolóval. 56x18 cm
1
12104.

Asztali lámpa. Impozáns lámpa két figurával, anya és lánya,kezében gyümölcs, spiáter figurák,réz szerelékek, hibátlan antik üvegbúrával fa talpon,szép állapotban, Új kábelezéssel és reosztátos kapcsolóval. 56x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik fém doboz. Fém keret, fa betétekkel, tetején üveg alatt zsáner jelenet, fa béléssel, kopásokkal. Jelzés nélkül, 16x13 x 7cm
1
12105.

Antik fém doboz. Fém keret, fa betétekkel, tetején üveg alatt zsáner jelenet, fa béléssel, kopásokkal. Jelzés nélkül, 16x13 x 7cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse