Antik Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2948779
12106
450
Antique
Antik ovális bonbonier, ezüstözött réz, üveg, 4 félgömb lábon, üvegbetéten pattanással, fém részén kopással, 12,5x9,5x7 cm
2948837
12107
450
Antique
Art deco 3 darabos körmintás nikkelezett fém szivarozó készlet: gyufatartó, hamuzó, szivartartó, jelzés nélkül, apró horpadásokkal, összességében szép állapotban
2948889
12108
450
15000
Antique
Szecessziós fonódó indán levél díszítéses gyufatartóval női fej alakos hamuzó, jelzés nélkül, szép állapotban, 15x8x14 cm
2948920
12109
450
14000
Antique
Szecessziós üvegbetétes asztali kínáló, ezüstözött fém, üveg, egyik betét pótolt, jelzett, kopással, 22x13x21 cm
2948963
12110
450
15000
Antique
2948980
12111
450
Antique
2922161
12112
450
Antique
Antik tömör bronz gyertyatartó historizáló stilus, kipolírozott test,,gazdag díszítésű patinás talp és gyertyatartó tányérral,korának megf.kopásokkal 23x11 cm
2922183
12113
450
Antique
2922130
12114
450
19000
Antique
2582955
12115
450
Antique
2585576
12116
450
Antique
2922555
12117
450
6500
Antique
Antik szürke fém art deco ovális alakú gyertyatartó,kis kopásokkal,jelzés nélkül Talp: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF