Antik

Zahl der Lose: 249

Antik ovális bonbonier, ezüstözött réz, üveg, 4 félgömb lábon, üvegbetéten pattanással, fém részén kopással, 12,5x9,5x7 cm
12106.

Rufpreis:
6 000 HUF

Art deco 3 darabos körmintás nikkelezett fém szivarozó készlet: gyufatartó, hamuzó, szivartartó, jelzés nélkül, apró horpadásokkal, összességében szép állapotban
12107.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szecessziós fonódó indán levél díszítéses gyufatartóval női fej alakos hamuzó, jelzés nélkül, szép állapotban, 15x8x14 cm
12108.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szecessziós üvegbetétes asztali kínáló, ezüstözött fém, üveg, egyik betét pótolt, jelzett, kopással, 22x13x21 cm
12109.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12110.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

12111.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Antik tömör bronz gyertyatartó historizáló stilus, kipolírozott test,,gazdag díszítésű patinás talp és gyertyatartó tányérral,korának megf.kopásokkal 23x11 cm
12112.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12113.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12114.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

12115.

Rufpreis:
4 000 HUF

12116.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Antik szürke fém art deco ovális alakú gyertyatartó,kis kopásokkal,jelzés nélkül Talp: 11 cm
12117.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF