Antik Zahl der Lose: 249
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2988299
11924
450
13000
Antique
Antik faragott csillár, kétrétegű tejüveg búrákkal, búrák nélkül d: 75 cm, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
2990088
11925
450
Antique
4 darab érdekes antik levélbontó kés, közte ezüst (Ag) nyéllel, monogramos teknős páncél, csont. Jó állapotban, h: 21-34 cm 2990169
11926
450
Antique
Ugratás a víz felett (The water jump)). Stevengraph, szövött selyemkép, paszpartun jelzéssel, 5×15 cm. Dekoratív sérült fakeretben., XIX. sz. második fele / pure silk woven picture, Thomas Stevens, Stevengraph Works, Coventry 2991188
11927
450
Antique
Számzáras bőr koffer, jó állapotban, 45x34x21 cm
2989062
11928
450
Antique
Longfellow, Byron 2 db üveg nyomat. XIX: sz. vége Kissé sérült aranyozott keretben. Küldő méret 26x30 cm
2986807
11929
450
Antique
Régi öntött fém Jézus plakett, jó állapotban, jelzés nélkül, 45x20 cm
2986776
11930
450
Antique
cca 1900 Antik ezüstözött bronz petróleumlámpa test, hiányos, ornamentikus díszítéssel, jelzés nélkül, m: 15,5 cm 2991445
11931
450
Antique
4 darab antik távcső, színházi távcső, sérülésekkel 2991431
11932
450
Antique
Antik tapper, lyukasztó, gyufatartó, kopással
2991410
11933
450
Antique
Bronz levélnehezék, sas figurával, 11,5x8,5x4 cm
2987387
11934
450
Antique
Antik ezüstözött alpakka talpas kínáló, kissé billeg, jelzés nélkül, kopással, m: 35 cm
2987390
11935
450
Antique
cca 1960 retro stílusú nikkelezett lámpatest pár, porcelán foglalattal, kopással, m: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF