Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 277

3 db ezüst (Ag) gyűrű klf zománc díszítéssel jelzettek br 13,4 g m:56
20061.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst (Ag) bross gránát kövekkel, jelzett, br 4,4 g 25mm
20062.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst (Ag) nyaklánc gyöngy díszítéssel jelzett 5,2 g 44 cm
20063.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) ékszerek, medálok, gombok, vegyesen 10,4 g
20064.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) lánc aranyozva, jelzett 15 g 60 cm
20065.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

14K arany (Au) fülbevaló 1 g
20066.

14K arany (Au) fülbevaló 1 g

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

20067.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

18K arany (Au) pecsétgyűrű jelzett, mesterjegyes, címer nélkül m: 60, 6,41 g
20068.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

20069.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

14K arany (Au) gyűrű jelzett, m: 58, 1,36 g
20070.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

18K arany (Au) medál, plasztikus leány fejjel. 2,71 g
20071.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

2 db ezüst (Ag) gyűrű. jelzettek m:50,57 9 g
20072.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF