Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2994834
20061
450
11000
Jewellery and precious metal items
3 db ezüst (Ag) gyűrű klf zománc díszítéssel jelzettek br 13,4 g m:56
2994833
20062
450
6500
Ezüst (Ag) bross gránát kövekkel, jelzett, br 4,4 g 25mm 2994839
20063
450
Ezüst (Ag) nyaklánc gyöngy díszítéssel jelzett 5,2 g 44 cm
2994838
20064
450
Ezüst (Ag) ékszerek, medálok, gombok, vegyesen 10,4 g
2994837
20065
450
Ezüst (Ag) lánc aranyozva, jelzett 15 g 60 cm 2971776
20066
450
14K arany (Au) fülbevaló 1 g
2971752
20067
450
200000
2971768
20068
450
110000
18K arany (Au) pecsétgyűrű jelzett, mesterjegyes, címer nélkül m: 60, 6,41 g
2971786
20069
450
60000
2971773
20070
450
28000
14K arany (Au) gyűrű jelzett, m: 58, 1,36 g
2971815
20071
450
44000
18K arany (Au) medál, plasztikus leány fejjel. 2,71 g
2969041
20072
450
2 db ezüst (Ag) gyűrű. jelzettek m:50,57 9 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF