Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 277

20012.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst (Ag) art deco tálca. jelzett, mesterjegyes LM 558 g 40x23 cm
20013.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

20014.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

4 db ezüst (Ag) art deco kávéscsésze és alj. 1937 előtti magyar fémjel, Horváth Henrik mesterjeggyel nettó 526 g hozzá csiszolt üvegbetétek
20015.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Ezüst(Ag) art deco kiöntő, jelzett, m: 18,5 cm, bruttó: 380 g
20016.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Ezüst(Ag) tálca, jelzett, sérült üvegbetéttel, 24×29 cm, nettó: 415 g
20017.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g
20018.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

20019.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

20020.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst (Ag) testű asztali lámpa, jelzéssel, kopással, m: 42 cm
20021.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

20022.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1930 Ezüst (Ag) tálca, jelzéssel, pontsoros díszítménnyel, 28x21 cm, nettó: 291 g
20023.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF