Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2764273
20012
450
110000
Jewellery and precious metal items
2940274
20013
450
80000
Ezüst (Ag) art deco tálca. jelzett, mesterjegyes LM 558 g 40x23 cm 2930759
20014
450
80000
2988759
20015
450
90000
4 db ezüst (Ag) art deco kávéscsésze és alj. 1937 előtti magyar fémjel, Horváth Henrik mesterjeggyel nettó 526 g hozzá csiszolt üvegbetétek
2955510
20016
450
65000
Ezüst(Ag) art deco kiöntő, jelzett, m: 18,5 cm, bruttó: 380 g
2955535
20017
450
65000
Ezüst(Ag) tálca, jelzett, sérült üvegbetéttel, 24×29 cm, nettó: 415 g 2971149
20018
450
70000
Ezüst (Ag) kínáló, jelzéssel, 28,5 x 20 x 4,5 cm, nettó: 346 g
2930750
20019
450
50000
2936993
20020
450
60000
2972214
20021
450
60000
Ezüst (Ag) testű asztali lámpa, jelzéssel, kopással, m: 42 cm
2972215
20022
450
60000
2945482
20023
450
55000
cca 1930 Ezüst (Ag) tálca, jelzéssel, pontsoros díszítménnyel, 28x21 cm, nettó: 291 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF