Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 277

Német art deco ezüst (Ag) gyertyatartó jelzett 256 g 30x22 cm
20024.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Arany (Au) 14 medál 10 db gyémánttal, középen türkizzel, jelzés nélkül, 1,5×1,3 cm, bruttó: 2,1 g
20026.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Arany (Au/14k) gyűrű brillekkel ékítve (cca. 0,5 ct), jelzett, m: 56 , bruttó: 9,16g
20027.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

14K arany (Au) nyaklánc fonott mintával. Jelzett 18 g 45 cm
20028.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

20029.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

14 K arany (Au) gyűrű modern designnal, méret: 55. Jelzett, mesterjegyes, 13,76 g m: 13 mm
20030.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

14K arany (Au) nyaklánc, fiatal táncos párt ábrázoló medállal, jelzett, szakadással, h: 50 cm, 14,07 g
20031.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Arany (Au/14k) karlánc, jelzés nélkül, h: 18 cm, nettó: 14,2g
20032.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Ezüst(Ag) nyakék, jelzett, h: 35 cm, bruttó: 75,7 g
20033.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Arany (Au) 14 gyűrű nagy méretű (8mm) régi csiszolású gyémánttal, méret: 55, br: 2,54 g
20034.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Ezüst (Ag) Thomas Sabo karlánc, jelzett, h: cm, nettó: 99,8 g
20035.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

14K arany (Au) gyűrű és hiányos lánc Jelzett 8,24 g,
20036.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF