Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2921865
20024
450
55000
Jewellery and precious metal items
Német art deco ezüst (Ag) gyertyatartó jelzett 256 g 30x22 cm 2993176
20026
450
260000
Arany (Au) 14 medál 10 db gyémánttal, középen türkizzel, jelzés nélkül, 1,5×1,3 cm, bruttó: 2,1 g
2844591
20027
450
240000
Arany (Au/14k) gyűrű brillekkel ékítve (cca. 0,5 ct), jelzett, m: 56 , bruttó: 9,16g 2990157
20028
450
200000
14K arany (Au) nyaklánc fonott mintával. Jelzett 18 g 45 cm 2930057
20029
450
200000
2992757
20030
450
160000
14 K arany (Au) gyűrű modern designnal, méret: 55. Jelzett, mesterjegyes, 13,76 g m: 13 mm
2971800
20031
450
160000
14K arany (Au) nyaklánc, fiatal táncos párt ábrázoló medállal, jelzett, szakadással, h: 50 cm, 14,07 g
2991740
20032
450
140000
Arany (Au/14k) karlánc, jelzés nélkül, h: 18 cm, nettó: 14,2g 2974273
20033
450
120000
Ezüst(Ag) nyakék, jelzett, h: 35 cm, bruttó: 75,7 g
2993166
20034
450
100000
Arany (Au) 14 gyűrű nagy méretű (8mm) régi csiszolású gyémánttal, méret: 55, br: 2,54 g 2922368
20035
450
100000
Ezüst (Ag) Thomas Sabo karlánc, jelzett, h: cm, nettó: 99,8 g
2990195
20036
450
95000
14K arany (Au) gyűrű és hiányos lánc Jelzett 8,24 g, Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF