Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2990163
20049
450
42000
Jewellery and precious metal items
14K arany (Au) bross áttört díszítéssel Jn 3,63 g
2990162
20050
450
30000
14K arany (Au) fülbevaló gyönggyel. Jn br 2,41 g
2994508
20051
450
40000
14K arany (Au) fülbevaló (csak 1 db!) 15 db brillel. Jelzett, br 1,7 g 2940321
20052
450
40000
Ezüst (Ag) nagy méretű cigarettatárca. Jelzett. 230 g 8x14 cm
2994826
20053
450
15000
2994830
20054
450
Aranyozott ezüst (Ag) pitykegomb színes kövekkel jelzés nélkül d: 24 mm 2992639
20055
450
8500
Ezüst (Ag) fűszertartó jelzett, mesterjegyes 21,2 g SH mesterjegy 2987781
20056
450
Ezüst(Ag) gyűrű, 3 db, jelzettek, méret: 54, 53, 57, bruttó: 14,9 g 2987784
20057
450
3200
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzettek, bruttó: 6 g
2990190
20058
450
Ezüst (Ag) bogár bross ametiszttel (sérült kövek) br 7,54 g 4 cm 2994818
20059
450
Ezüst (Ag) gyógyszeres dobozka köves tetővel, jelzett br 15,5 g 2,5x2,5 cm 2994835
20060
450
Ezüst (Ag) karkötő Aldfréd véséssel jelzett br 7,8 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF