Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 277
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2821012
20097
450
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) köves kereszt medál, jelzett, bruttó: 5,4g
2829318
20098
450
Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 58, bruttó: 9,3 g 2819024
20099
450
Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 4,2g
2830145
20100
450
Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,2 g 2949417
20101
450
2949412
20102
450
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g
2829302
20103
450
Ezüst(Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,1 g 2848377
20104
450
9500
2848372
20105
450
2830171
20106
450
3800
2993474
20107
450
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc és karkötő, jelzett, h: 18 és 45 cm, nettó: 37,2 g 2987788
20108
450
2200
Ezüst(Ag) Wien zománcozott díszkanál, jelzett, kis sérüléssel, h: 12 cm, bruttó: 10,5 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF