Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2964949
33802
448
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1970. "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" műgyantás, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban + "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, tokban + "Kiváló Dolgozó" zománcozott, aranyozott kitüntetés + 6db szocialista jelvény T:AU,XF 2969440
33803
448
Numismatik
~1970-1980. "Kiváló Vasutas" műgyantás kitüntető jelvény, eredeti tokban (44x30mm) T:XF 2967017
33804
448
Numismatik
~1970. "Kiváló Dolgozó" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés miniatűrrel, eredeti, kissé sérült tokban. Ritkábban előforduló változat! T:AU zománchiba 2965091
33805
448
Numismatik
~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti tokban T:AU 2965249
33806
448
Numismatik
~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" műgyantás kitüntetése, arany fokozat, szalaggal, szalagsávon miniatűrrel, dísztokban T:AU 2950145
33807
448
Numismatik
~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti dobozban + "Kiváló társadalmi munkáért" műgyantás fém jelvény eredeti tokban T:AU 2928300
33808
448
Numismatik
~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:XF 2964836
33809
448
Numismatik
~1970. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, részben műgyantás kitüntetés miniatűrrel, hátoldalán "Vincze Dénes" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban T:AU 2968187
33810
448
Numismatik
~1970. "Munkáspárt" fém kitűző, kissé sérült bársonyborítású ékszerdobozban (14mm) T:XF patina 2970472
33811
448
Numismatik
~1970. "Balesetmentes munkáért" aranyozott bronz bányász kitűző (25mm) T:AU
2971852
33812
448
Numismatik
~1970. "Véradásért" (2xklf) zománcozott illetve műgyantás fém kitűző és jelvény (15x13mm és 16x14mm) + ~1980. "Hűséggel a nép egészségéért" arany és bronz fokozatú rátétes, műgyantás orvosi törzsgárda jelvény (2xklf) (18x17mm) T:AU,XF 2971863
33813
448
Numismatik
~1970. "MN Erdő-, Vad és Mezőgazdaság 25 éves Törzsgárda" műgyantás fém jelvény (30x31mm) T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF