Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 289

1970. "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" műgyantás, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban + "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, tokban + "Kiváló Dolgozó" zománcozott, aranyozott kitüntetés + 6db szocialista jelvény T:AU,XF
33802.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1970-1980. "Kiváló Vasutas" műgyantás kitüntető jelvény, eredeti tokban (44x30mm) T:XF
33803.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

~1970. "Kiváló Dolgozó" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés miniatűrrel, eredeti, kissé sérült tokban. Ritkábban előforduló változat! T:AU zománchiba
33804.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti tokban T:AU
33805.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" műgyantás kitüntetése, arany fokozat, szalaggal, szalagsávon miniatűrrel, dísztokban T:AU
33806.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti dobozban + "Kiváló társadalmi munkáért" műgyantás fém jelvény eredeti tokban T:AU
33807.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:XF
33808.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, részben műgyantás kitüntetés miniatűrrel, hátoldalán "Vincze Dénes" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban T:AU
33809.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

~1970. "Munkáspárt" fém kitűző, kissé sérült bársonyborítású ékszerdobozban (14mm) T:XF patina
33810.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1970. "Balesetmentes munkáért" aranyozott bronz bányász kitűző (25mm) T:AU
33811.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1970. "Véradásért" (2xklf) zománcozott illetve műgyantás fém kitűző és jelvény (15x13mm és 16x14mm) + ~1980. "Hűséggel a nép egészségéért" arany és bronz fokozatú rátétes, műgyantás orvosi törzsgárda jelvény (2xklf) (18x17mm) T:AU,XF
33812.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1970. "MN Erdő-, Vad és Mezőgazdaság 25 éves Törzsgárda" műgyantás fém jelvény (30x31mm) T:AU
33813.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF