Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2964839
33704
448
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1950. "Szakma kiváló dolgozója - Közlekedés" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátoldalán "25724" sorszámmal, miniatűrrel, eredeti dombornyomott tokban T:XF kis zománchibák, patina, kopottas tok 2964840
33705
448
Numismatik
~1950. "Szakma kiváló műszaki dolgozója - Vegyipar" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátoldalán "24336" sorszámmal, miniatűrrel, eredeti dombornyomott tokban T:AU egy karc 2964843
33706
448
Numismatik
~1950. "Szakma kiváló dolgozója - Közl. Építés" Rákosi-címeres műgyantás kitüntetés hátoldalán "46088" sorszámmal, eredeti dombornyomott tokban T:AU sérült tok 2828421
33707
448
Numismatik
~1950. "Szakma kiváló dolgozója - Könnyűipar" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés hátlapon "45291" sorszámmal T:1- 2870456
33708
448
Numismatik
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban, miniatűrrel T:XF,VF zománchiba 2864110
33709
448
Numismatik
~1950. "Kiváló dolgozó" Rákosi-címeres, részben zománcozott fém kitüntetés T:XF ungary ~1950. "Excellent Worker" partially enamelled metal decoration C:XF 2948227
33710
448
Numismatik
~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti tokban T:XF 2964873
33711
448
Numismatik
~1950. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott jelvény eredeti dombornyomott tokban + 1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:UNC-XF zománchiba 2670181
33712
448
500
Numismatik
~1950. "Kiváló dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés (Al csillagon műanyag rátét) T:1- 2932297
33713
448
Numismatik
~1950. "Kiváló műszaki dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés T:AU 2826485
33714
448
Numismatik
~1950. "Kiváló Bányász" aranyozott, zománcozott kitüntetés (~31-33mm) T:1- 2964853
33715
448
3400
Numismatik
~1950. "Kiváló műszaki dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott kitüntetés, eredeti Rákosi-címeres tokban T:XF zománchiba Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF