Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2965254
33754
448
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU
2965251
33755
448
Numismatik
2969442
33756
448
Numismatik
~1960. "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" részben műgyantás, fém kitüntetés eredeti tokban T:XF 2967012
33757
448
Numismatik
1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon (35mm) T:AU
2928714
33758
448
Numismatik
~1960-1965. "Ifjúság a Szocializmusért" zománcozott, aranyozott jelvények I-IV fokozatig (4xklf) T:AU 2574567
33759
448
900
Numismatik
~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, dísztokban T:2 zománchiba 2969451
33760
448
Numismatik
~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" részben műgyantás fém jelvény, miniatűrrel, eredeti, kissé sérült tokban T:XF 2966897
33761
448
Numismatik
~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel T:AU 2966898
33762
448
Numismatik
~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel T:AU 2923261
33763
448
Numismatik
~1960-1970. 9db vegyes díjérem, sportérem, közte szalagosak is, közte egy kulcstartó T:XF 2965092
33764
448
Numismatik
~1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény, eredeti tokban T:AU 2928499
33765
448
Numismatik
~1960-1970. "Debreceni Ipari Vásár" műgyantás fém kitűző (16x17mm) T:XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF