Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 289

1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU
33754.

Rufpreis:
1 600 HUF

33755.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1960. "A kisipari szövetkezet kiváló dolgozója" részben műgyantás, fém kitüntetés eredeti tokban T:XF
33756.

Rufpreis:
1 400 HUF

1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon (35mm) T:AU
33757.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1960-1965. "Ifjúság a Szocializmusért" zománcozott, aranyozott jelvények I-IV fokozatig (4xklf) T:AU
33758.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, dísztokban T:2 zománchiba
33759.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" részben műgyantás fém jelvény, miniatűrrel, eredeti, kissé sérült tokban T:XF
33760.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel T:AU
33761.

Rufpreis:
2 400 HUF

33762.

Rufpreis:
2 400 HUF

~1960-1970. 9db vegyes díjérem, sportérem, közte szalagosak is, közte egy kulcstartó T:XF
33763.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény, eredeti tokban T:AU
33764.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1960-1970. "Debreceni Ipari Vásár" műgyantás fém kitűző (16x17mm) T:XF
33765.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF