Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 289

1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 599.
33850.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1990. "Rendőrség - Police" a rendőrség emblémáját ábrázoló műgyantás fém kitűző (~14x11mm) T:AU
33851.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1990. "Erdészeti szolgálat" rátétes, műgyantás bronz szolgálati jelvény gomblyukas pánton "PV. (Pénzverő)" gyártói jelzéssel T:2
33852.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1990-2000. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége" bronz kitűző (21mm) T:AU patina
33853.

Rufpreis:
2 000 HUF

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje, polgári tagozat" zománcozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, hátoldalán "1946 1991" felirat, karikán fémjel, verdejel, eredeti dobozában T:1- kis patina 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with ribbon, with hallmark on the suspension ring, in original box C:AU small patina NMK 737.
33854.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

2006. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - 1956-2006" aranyozott, műgyantás rátétes kitüntetés mellszalagon T:1- hiányzó tű
33855.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN Cu cserkész kitűző tű nélkül + festett tölgyleveles Cu jelvény (18x37mm) T:XF
33856.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Fodor Testnevelő és Vívóintézet" zománcozott "D.R.G.M. 854276" jelzéssel (22mm) T:XF zománchiba
33857.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN Kossuth-címeres festett műanyag jelvény + ~2010. Európai uniós és magyar zászlós aranyozott, pillangótűs jelvény T:AU
33858.

Rufpreis:
1 000 HUF

1982. "MTE 1907-1982 KPVDSZ VMTE 75" (Vörös Meteor Természetbarát Egyesület) zománcozott és festett tombak jelvény pár T:1-
33859.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "VI. Baráti Összejövetel Debrecen" Cu kitűző (20mm) T:AU
33860.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Miskolci Filmfesztivál" műgyantás fém kitűző (25x19mm) T:XF
33861.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF