Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2932314
33850
448
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU NMK 599.
2971837
33851
448
Numismatik
~1990. "Rendőrség - Police" a rendőrség emblémáját ábrázoló műgyantás fém kitűző (~14x11mm) T:AU 2806852
33852
448
Numismatik
~1990. "Erdészeti szolgálat" rátétes, műgyantás bronz szolgálati jelvény gomblyukas pánton "PV. (Pénzverő)" gyártói jelzéssel T:2 2971579
33853
448
Numismatik
~1990-2000. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége" bronz kitűző (21mm) T:AU patina
2804677
33854
448
75000
Numismatik
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje, polgári tagozat" zománcozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, hátoldalán "1946 1991" felirat, karikán fémjel, verdejel, eredeti dobozában T:1- kis patina 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with ribbon, with hallmark on the suspension ring, in original box C:AU small patina NMK 737. 2826308
33855
448
Numismatik
2006. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - 1956-2006" aranyozott, műgyantás rátétes kitüntetés mellszalagon T:1- hiányzó tű 2910897
33856
448
Numismatik
DN Cu cserkész kitűző tű nélkül + festett tölgyleveles Cu jelvény (18x37mm) T:XF
2909926
33857
448
Numismatik
DN "Fodor Testnevelő és Vívóintézet" zománcozott "D.R.G.M. 854276" jelzéssel (22mm) T:XF zománchiba 2910907
33858
448
Numismatik
DN Kossuth-címeres festett műanyag jelvény + ~2010. Európai uniós és magyar zászlós aranyozott, pillangótűs jelvény T:AU
2776510
33859
448
Numismatik
1982. "MTE 1907-1982 KPVDSZ VMTE 75" (Vörös Meteor Természetbarát Egyesület) zománcozott és festett tombak jelvény pár T:1-
2967563
33860
448
Numismatik
DN "VI. Baráti Összejövetel Debrecen" Cu kitűző (20mm) T:AU
2971703
33861
448
Numismatik
DN "Miskolci Filmfesztivál" műgyantás fém kitűző (25x19mm) T:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF