Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 289

Amerikai Egyesült Államok DN "US SF" festett fém jelvény (34x36mm) (4db) T:UNC,AU USA ND "US SF" painted metal badge (34x36mm) (4pcs) C:UNC,AU
33898.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

33899.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

DN Ausztrália zászlaját ábrázoló műgyantás Al kitűző (11x20mm) T:AU
33900.

Rufpreis:
1 000 HUF

33901.

Rufpreis:
5 000 HUF

Belgium 1897. "Koronarend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés mellszalagon T:XF javítva, ragasztónyom Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enamelled decoration without hallmark on ribbon C:XF repaired, glue mark
33902.

Rufpreis:
6 000 HUF

Belgium 1958. "Munka Kitüntetés, ezüst fokozat" ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon, rozettával T:XF Belgium 1958. "Labour Decoration, Silver Grade" silver plated, enamelled decoration with ribbon, with rosette C:XF
33903.

Rufpreis:
4 000 HUF

Belgium 1958. "Munka Kitüntetés, ezüst fokozat" ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU patina Belgium 1958. "Labour Decoration, Silver Grade" silver plated, enamelled decoration with ribbon C:AU patina
33904.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bulgária ~1960. "Bulgária 1300 éves" aranyozott fém kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti de sérült tokban T:UNC Bulgaria ~1960. "1300 years old Bulgaria" gilt metal decoration with original ribbon, in original but damaged case C:UNC
33905.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bulgária 1981. "Bulgária 1300 éves" fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:AU patina
33906.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csehszlovákia 1931. "Karlsbader Urania Reisen 1931" Karlovy Vary-i utazási ügynökség fém reklámjelvénye (45x32mm) T:AU Czechoslovakia 1931. "Karlsbader Urania Reisen 1931" promotional badge of a Karlovy Vary base travel agency (45x32mm) C:AU
33907.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csehszlovákia 1932. "Urania Karlsbad 1932" Karlovy Vary-i utazási ügynökség fém reklámjelvénye (44x31mm) T:AU Czechoslovakia 1932. "Urania Karlsbad 1932" promotional badge of a Karlovy Vary base travel agency (44x31mm) C:AU
33908.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csehszlovákia ~1960. "Mlady Technik (Ifjú Techinkus)" festett bronz jelvény (28x25mm) T:AU Cechoslovakia ~1960. "Mlady Technik (Young Technician)" painted bronze badge (28x25mm) C:AU
33909.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF