https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 289
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2977132
33898
448
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Amerikai Egyesült Államok DN "US SF" festett fém jelvény (34x36mm) (4db) T:UNC,AU USA ND "US SF" painted metal badge (34x36mm) (4pcs) C:UNC,AU 2977135
33899
448
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Amerikai Egyesült Államok DN "US SF" festett fém jelvény (34x36mm) (4db) T:UNC,AU USA ND "US SF" painted metal badge (34x36mm) (4pcs) C:UNC,AU 2968257
33900
448
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
DN Ausztrália zászlaját ábrázoló műgyantás Al kitűző (11x20mm) T:AU 2968915
33901
448
0
5000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Belgium ~1880-1900. "A Belga Életmentők Királyi és Központi Társaságának érdemérme" aranyozott fém kitüntetés fül nélkül, hátoldalán névre szóló gravírozással (33mm) T:XF karc, ph, letört fül Belgium ~1880-1900. "Belgian Royal Society Of Rescuers Medal" gilt metal decoration without ear, with name engraving on the back (33mm) C:XF scratch, edge error, missing ear
Das Lot is nicht erreichbar
2972297
33902
448
0
6000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Belgium 1897. "Koronarend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés mellszalagon T:XF javítva, ragasztónyom Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enamelled decoration without hallmark on ribbon C:XF repaired, glue mark
Das Lot is nicht erreichbar
2972244
33903
448
0
4000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Belgium 1958. "Munka Kitüntetés, ezüst fokozat" ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon, rozettával T:XF Belgium 1958. "Labour Decoration, Silver Grade" silver plated, enamelled decoration with ribbon, with rosette C:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2926449
33904
448
0
8000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Belgium 1958. "Munka Kitüntetés, ezüst fokozat" ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:AU patina Belgium 1958. "Labour Decoration, Silver Grade" silver plated, enamelled decoration with ribbon C:AU patina
Das Lot is nicht erreichbar
2948323
33905
448
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Bulgária ~1960. "Bulgária 1300 éves" aranyozott fém kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti de sérült tokban T:UNC Bulgaria ~1960. "1300 years old Bulgaria" gilt metal decoration with original ribbon, in original but damaged case C:UNC
Das Lot is nicht erreichbar
2967064
33906
448
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Bulgária 1981. "Bulgária 1300 éves" fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:AU patina 2927722
33907
448
0
12000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Csehszlovákia 1931. "Karlsbader Urania Reisen 1931" Karlovy Vary-i utazási ügynökség fém reklámjelvénye (45x32mm) T:AU Czechoslovakia 1931. "Karlsbader Urania Reisen 1931" promotional badge of a Karlovy Vary base travel agency (45x32mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2927727
33908
448
0
12000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Csehszlovákia 1932. "Urania Karlsbad 1932" Karlovy Vary-i utazási ügynökség fém reklámjelvénye (44x31mm) T:AU Czechoslovakia 1932. "Urania Karlsbad 1932" promotional badge of a Karlovy Vary base travel agency (44x31mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2928273
33909
448
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Csehszlovákia ~1960. "Mlady Technik (Ifjú Techinkus)" festett bronz jelvény (28x25mm) T:AU Cechoslovakia ~1960. "Mlady Technik (Young Technician)" painted bronze badge (28x25mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse